GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nową oferta pakietowa w Netii

Dodał: AK - opublikowano: 2007-08-20 13:18 - czytano: 647 razy - dodaj komentarz
Netia wprowadza nową ofertę pakietową „Surfuj i rozmawiaj” dla klientów indywidualnych oraz dla małych i średnich firm. Oferta dostępna jest zarówno dla klientów korzystających z sieci Netii jak i Telekomunikacji Polskiej. Dotychczasowi klienci TP będą mogli całkowicie zrezygnować z usług tego operatora i w pełni korzystać z usług Netii, które w pakiecie są tańsze
REKLAMA
- Cieszy nas fakt, że Netia po raz kolejny wyznacza trendy i jako pierwszy operator wprowadza pakiety usług internetowych i głosowych dla klientów indywidualnych. Jest to przejrzysta i elastyczna oferta i do tego znacznie tańsza niż w TP. Myślę, że zachęci ona klientów TP do zastanowienia się nad całkowitą zmianą operatora, tym bardziej, że Netia obecnie dociera do wszystkich abonentów TP -powiedział Piotr Czapski, dyrektor ds. strategii i rozwoju biznesu w Netii.

Głównym elementem nowej oferty są pakiety usług głosowych i internetowych, dzięki którym klient może korzystać z Internetu i telefonu za jedyne 19 złotych przez pierwsze trzy miesiące. Opłata za następne miesiące jest uzależniona od czasu umowy oraz od wybranej szybkości dostępu do internetu i taryfy za usługi głosowe. Zawsze jednak jest ona istotnie niższa od analogicznej oferty TP. Dla klientów indywidualnych przygotowane zostały trzy pakiety zawierające dostęp do Internetu oraz trzy nowe taryfy głosowe.

Oprócz ewidentnie niższej ceny niż w TP, klienci, którzy wybiorą usługi Netii w pakiecie będą mogli korzystać z bezpłatnego, profesjonalnego hostingu. Dodatkową korzyścią dla klienta będzie jedna faktura za dwie usługi.

Nowa oferta Netii jest bardzo elastyczna. Każdy z proponowanych pakietów może być zmodyfikowany w taki sposób, by najlepiej odpowiadał potrzebom klienta. Można również zamówić każdą z usług oddzielnie. Oprócz umów terminowych na 24 i 36 miesięcy w przypadku pakietów, klient może również wybrać umowę na 12 miesięcy dla usług internetowych oraz na 18 miesięcy lub bezterminową w przypadku usług głosowych.

Szczegóły pakietowej oferty Netii „Surfuj i rozmawiaj” obejmującej usługi głosowe i internetowe dla klientów indywidualnych:

Pierwsze 3 miesiące we wszystkich pakietach tylko 19 zł!


umowa na 24 miesiące umowa na 36 miesięcy
Pakiety Od 4. do 24. miesiąca Od 4. do 36. miesiąca
Srebrny* Internet 512 kbit/s + Lepszy Telefon 60
Miesięczna opłata za pakiet Srebrny 90 zł 85 zł
Złoty** Internet 1 Mbit/s + Lepszy Telefon Wieczory i Weekendy
Miesięczna opłata za pakiet Złoty 128 zł

118 zł

Platynowy*** Internet 2 Mbit/s + Lepszy telefon Cały Czas
Miesięczna opłata za pakiet Platynowy 208 zł 193 zł
Wszystkie ceny brutto

Dostęp do Internetu: ściąganie danych 512 kbit/s, wysyłanie 128 kbit/s; 60 bezpłatnych min. na połączenia lokalne i międzymiastowe w cenie pakietu

**Dostęp do Internetu: ściąganie danych 1Mbit/s, wysyłanie 256 Mbit/s; Darmowe połączenia lokalne i międzymiastowe codziennie w godz. 18:00 - 08:00 oraz przez całą dobę w weekendy i święta w cenie pakietu.

***Dostęp do Internetu: ściąganie danych 2 Mbit/s, wysyłanie 256 Mbit/s; 2000 darmowych min. na połączenia lokalne i międzymiastowe w cenie pakietu.Usługi „Surfuj i rozmawiaj” Netii można zamówić na stronie www.netia.pl, dzwoniąc na infolinię 0-801 88 11 00, u przedstawicieli handlowych oraz w sklepach Play/Germanos. Obecnie oferta Netii jest dostępna w 199 z ponad 230 punktów dystrybucyjnych Play/Germanos.

Z usług dostępu do Internetu Netii korzysta obecnie 145 tysięcy klientów. Są to zarówno klienci Netii, TP oraz użytkownicy usług internetowych lokalnych sieci osiedlowych przejętych przez Netię w czerwcu br.


Usługi „Surfuj i rozmawiaj” Netii można zamówić na stronie www.netia.pl, dzwoniąc na infolinię 0-801 88 11 00, u przedstawicieli handlowych oraz w sklepach Play/Germanos. Obecnie oferta Netii jest dostępna w 199 z ponad 230 punktów dystrybucyjnych Play/Germanos.

Z usług dostępu do Internetu Netii korzysta obecnie 145 tysięcy klientów. Są to zarówno klienci Netii, TP oraz użytkownicy usług internetowych lokalnych sieci osiedlowych przejętych przez Netię w czerwcu br.

Nowa oferta pakietowa dla małych i średnich firm

20 sierpnia br. Netia wprowadza również pakietową ofertę usług dla klientów z sektora małych i średnich firm, tańszą niż w TP. Klient sam będzie mógł dobierać parametry usługi internetowej i głosowej. Zgodnie z własnymi potrzebami wybierze szybkość transmisji, stały lub dynamiczny adres IP, usługi hostingowe, zaawansowany pakiet bezpieczeństwa. Ponadto, Netia oferuje w pakiecie usługi głosowe z dodatkowymi minutami na rozmowy. Usługi w pakiecie dla klientów TP z segmentu średniego i małego biznesu Netia będzie świadczyć wykorzystując dostęp do sieci TP (BSA i WLR).

- Małe i średnie firmy to dla nas bardzo ważni klienci. Wiemy jak istotna jest dla nich dobra oferta, a przede wszystkim możliwość wyboru operatora. Teraz dotychczasowi klienci biznesowi TP będą mogli skorzystać ze znacznie tańszej oferty Netii i wybrać operatora, który zaproponuje im dobre pakiety za konkurencyjną cenę - powiedział Mirosław Godlewski, prezes zarządu Netii.

Źródło: Netia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: