GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Emapa - Nowe mapy, nowe funkcje

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-29 16:02 - czytano: 447 razy - dodaj komentarz
Emapa - Nowe mapy, nowe funkcjeJeden z najpopularniejszych programów do optymalizacji transportu, wykorzystywany przez liczne firmy z sektora transportowego i nie tylko - Emapa Transport+ jest już dostępny w najnowszej wersji. Dzięki aktualizacji użytkownicy zyskują przede wszystkim dostęp do najnowszych danych mapowych - z września br. Szczegółowa mapa Polski zawarta w programie to już 5526 planów miejscowości, 70 706 miejscowości oraz kompletna sieć drogowa wraz z kierunkowością ulic.
REKLAMA
Aplikacja udostępnia również szczegółowe plany wszystkich miast w Polsce oraz kompletną bazę kodów pocztowych. Program Emapa Transport+ wyposażony został w przejazdowe mapy Europy i Azji.

Nowy "Transport+" to nie tylko nowe mapy. Baza utrudnień w nowej wersji programu wzbogacona została o nową funkcjonalność. Teraz dzięki aplikacji użytkownik ma możliwość uwzględniania domyślnych nacisków na oś dla dróg w Polsce.

Emapa Transport+ to prosty w obsłudze, a zarazem wyposażony w zaawansowane funkcjonalności program do obsługi zleceń transportowych. Pozwala precyzyjnie zlokalizować punkty załadunku i rozładunku na terenie całej Polski, obliczyć koszty związane z e-mytem na polskich drogach oraz ominąć płatne odcinki dróg. Aplikacja generuje oszczędności wynikające z eliminacji nadkładanych kilometrów oraz niższego zużycia paliwa dzięki optymalizacji tras. Program zawiera bazę regionów kodowych umożliwiającą wyznaczenie trasy przejazdu posługując się jedynie kodami pocztowymi. Jest to bardzo istotna i unikalna na rynku zaleta, szczególnie dla firm transportowych, które często opierają się tylko na kodach pocztowych. Dzięki zawartym w programie restrykcjom dla transportu ciężkiego (m.in. wysokość wiaduktów, nośność dróg), program zyskuje miano aplikacji dedykowanej pojazdom ciężarowym.
Źródło: Emapa
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: