GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Biżuteria XXI wieku – złote telefony od Samsung

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-28 17:05 - czytano: 1976 razy - tylko 1 komentarz
Biżuteria XXI wieku – złote telefony od SamsungAż 2700 ton złota – tą sumą mogły pochwalić się w 2012 roku wszystkie kraje wydobywające ten najbardziej pożądany na świecie kruszec. Natomiast w 2013 roku świat technologii i designu elektryzuje Samsung – wprowadza najnowocześniejszy smartfon Samsung GALAXY S4 Gold, który olśniewa swoją złotą obudową. Złoto to niezwykły kruszec, trochę tajemniczy, a zarazem przyciągający wzrok. Wzbudza pożądanie, dlatego już od ponad dwóch tysięcy lat jest naturalnym elementem świata mody i sztuki.
REKLAMA
Samsung
Samsung
Samsung
Samsung
Samsung
Samsung
Wykorzystywany do tworzenia biżuterii, dzisiaj inspiruje wiele osób, które mają do czynienia z projektowaniem, estetyką i luksusem, również producentów sprzętu elektronicznego. Złoty przedmiot pożądania, to już nie tylko drobne akcesoria modowe. Miano biżuterii XXI-wieku zyskują nieodłączni towarzysze – smartfony. Najnowocześniejszym telefonem, który zarazem może trafić w gusta wymagających klientów, o wysublimowanym poczuciu estetyki jest Samsung GALAXY S4 Gold. Nie jest to jednak pierwszy telefon w historii romansu marki Samsung ze złotem…

Niezwykłe wizje wprost ze światowych wybiegów mody niejednokrotnie wywarły wielkie wrażenie na twórcach technologii, ponieważ od kiedy tylko telefony komórkowe pojawiają się w powszechnym obiegu, co jakiś czas pojawiają się wyjątkowe, limitowane złote edycje telefonów. Samsung swoją przygodę ze złotem rozpoczął od Letnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach w 2004 roku. Z okazji tego wydarzenia, stworzona została seria telefonów Samsung Anycall, których obudowa mieniła się jak śródziemnomorskie słońce. Od tego momentu, pojawiały się co raz to nowsze modele w oprawie ze złotego kruszcu: telefon zaprojektowany przez Giorgio Armani – jednego z pierwszych przedstawicieli high fashion w świecie technologii, a także model Wise Clasic i Wise 2. Każdy był wyjątkowy, zachwycał formą i precyzją wykonania. Im więcej kolejnych modeli pojawiało się na rynku tym większe były oczekiwania wymagających użytkowników.

Technologia się zmienia, jednak złoto wciąż pozostaje synonimem prestiżu. W 2013 roku, specjalnie dla mieszkańców Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Kuwejtu i Kataru, w złoto został ubrany najnowszy smartfon – Samsung GALAXY S4. Samsung przyozdabia go złotem, a wyrafinowana technologia otrzymuje prestiżową nazwę Gold. Staje się tym samym jeszcze bardziej luksusowym i niezwykłym dziełem sztuki, budzącym pożądanie i zachwyt.

Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Zupełnie nie rozumiem koncepcji takich błyskotek. Co niby miało by to poprawić. Ja obecnie posiadam telefon Samsung Galaxy S4 i9505 i uważam go za jeden z najbardziej trafnych modeli tej marki. Ma właściwie wszystko czego potrzebuje standardowy użytkownik. Nie jest to przecie sprzęt do pracy NSA (do mocnych zadań tylko pecet, przy nim inne urządzenia to dalej zabawki) kupiłem sobie samsunga po dobrej cenie jest naprawdę dobry, w androidzie. Mocny aparat (taki jak tu), jedynie wyświetlacz o 0,7" mniejszy
2014-03-20 10:14
~Rafał
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: