GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Centrum Danych ATMAN nominowane do nagrody Best Data Center

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-28 13:01 - czytano: 418 razy - dodaj komentarz
Centrum Danych ATMAN nominowane do nagrody Best Data CenterNominacja dla ATM S.A., jako jedynej firmy z Polski, w konkursie brytyjskiego Capacity Magazine, jest uznaniem doświadczenia i umiejętności polskiej spółki w zakresie budowania doskonałych technicznie centrów danych i potwierdza światową jakość usług kolokacyjnych tego operatora. W konkursie biorą udział najwięksi światowi gracze na rynku telekomunikacyjnym, a wśród tegorocznych nominowanych są mi.in.: Deutsche Telekom, Level 3, Colt czy Interoute.
REKLAMA
ATM S.A., lider usług centrów danych w Polsce świadczonych pod markami ATMAN i Thinx Poland, jako jedyna polska firma otrzymała nominację w kategorii Best Data Center do nagrody w konkursie Capacity Global Carrier Awards 2013. W tej kategorii nominowani są również datamena z Dubaju i brytyjski TelecityGroup. Organizowany co roku przez brytyjski magazyn branży telekomunikacyjnej Capacity konkurs jest adresowany do operatorów, którzy w ten sposób mają okazję promować swoje produkty lub usługi na forum europejskim, podkreślając ich innowacyjność oraz zaawansowanie technologiczne stosowanych rozwiązań.

Oceny zgłoszeń dokonuje międzynarodowe jury złożone z analityków i ekspertów rynku telekomunikacyjnego, którzy weryfikują prawdziwość danych oraz rzetelność i trafność argumentacji zawartej w zgłoszeniu konkursowym.

Dzięki uznaniu naszych partnerów, a przede wszystkim zadowoleniu klientów, którzy często latami korzystają z Centrum Danych ATMAN zyskaliśmy renomę i wysoką pozycję na rynku usług centrów danych w Polsce. Jak widać po tej nominacji, zostało to dostrzeżone i docenione na rynku międzynarodowym, co bardzo nas cieszy. Warto dodać, że wśród nominowanych w tym roku do nagród Capacity Global Carrier Awards znalazło się wielu naszych zagranicznych klientów, którym serdecznie gratulujemy. Pojawienie się w tym gronie potwierdza, że nasze usługi świadczymy na najwyższym światowym poziomie — powiedział Maciej Krzyżanowski, prezes ATM S.A.

Ogłoszenie zwycięzców konkursu i rozdanie nagród Capacity Global Carrier Awards 2013 odbędzie się podczas uroczystej gali organizowanej 19 listopada br. w hotelu Okura w Amsterdamie.
Źródło: ATM
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: