GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Panasonic wprowadza nową serię słuchawek HX

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-25 13:25 - czytano: 364 razy - dodaj komentarz
Panasonic wprowadza nową serię słuchawek HX Firma Panasonic wprowadza nową serię słuchawek na polski rynek – HX. Obecnie składają się na nią dwa modele: HX250 i HX350, które łączą w sobie styl, komfort i wysoką jakość dźwięku. Słuchawki oprócz spełniania swojej roli użytkowej stanowią dziś dla wielu istotny dodatek do stroju. Pamiętając o tym, projektanci zadbali zarówno o znakomity dźwięk, jak i o dwie pozostałe główne cechy produktu: komfort i atrakcyjny wygląd.
REKLAMA
Panasonic
Panasonic
Słuchawki serii HX oferują specjalną konstrukcję nauszną. Obudowa opracowana na podstawie analizy ergonomicznej delikatnie osłania ucho, nie przygniatając małżowiny, a wraz z miękkimi poduszkami z syntetycznej skóry pozwala izolować hałas dobiegający z zewnątrz. Dzięki temu można dać się pochłonąć muzyce o najwyższej jakości dźwięku przy wyjątkowym komforcie. Z kolei wygląd słuchawek i dostępność wielu wariantów kolorystycznych pozwala uatrakcyjnić codzienny strój.

HX250: standard HX

Choć jest to w tej serii model podstawowy, oferuje bezkompromisową jakość dźwięku. Nowo opracowany przetwornik 32 mm umożliwia odtwarzanie znakomitego dźwięku. Wszystkie modele, w tym także w HX250, oferują dopracowaną budowę: solidny pałąk na głowę, kolorowy i płaski kabel, a także zawiasy do składania słuchawek na płasko. Model HX250 spodoba się wielu miłośnikom muzyki ze względu na przystępną cenę i niezawodność działania. Jest dostępny w Polsce w cenie 129,90 zł w czterech kolorach: białym, czarnym, czerwonym i niebieskim.

HX350: wyższy poziom HX

Ten model wyróżnia się pięknym, kolorowym wykończeniem metalicznym oraz chromowaną obwódką. O wyższej klasie tych słuchawek świadczy jednak nie tylko wzornictwo, ale także mocny przetwornik 36 mm emitujący dynamiczny dźwięk, a także dodatkowa miękka poduszka na pałąku, która zwiększa komfort słuchania. Jest dostępny w Polsce w cenie 159,90 w czterech kolorach: białym, czarnym, czerwonym i fioletowym.
Źródło: Panasonic
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: