GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nokia: program utylizacji komórek

Dodał: TK - opublikowano: 2003-02-22 12:00 - czytano: 947 razy - dodaj komentarz
Popierając wszelkie działania chroniące środowisko naturalne, Nokia rozpoczyna w Polsce program utylizacji zużytych produktów komórkowych. "Nokia dla środowiska" to program zbiórki i utylizacji zużytych telefonów komórkowych, baterii oraz akcesoriów komórkowych rozpoczął się 10 lutego 2003 roku w czterdziestu Punktach Serwisowych Club Nokia w Polsce.
REKLAMA
Nokia zachęca wszystkich użytkowników telefonów komórkowych do pozostawiania posiadanych przez siebie niepotrzebnych, zużytych produktów komórkowych marki Nokia w specjalnych pojemnikach, które znajdują się w każdym z Punktów Serwisowych Club Nokia w Polsce.

Nokia zapewnia, że telefony, baterie i inne akcesoria pozostawione w Punkcie Serwisowym Club Nokia będą poddane procesowi utylizacji w sposób bezpieczny i przyjazny dla ludzi oraz środowiska naturalnego.

Jakie korzyści daje "Nokia dla środowiska" użytkownikom telefonów komórkowych?

"Nokia dla środowiska", obok funkcjonującego już programu Club Nokia Service to kolejny programów dla użytkowników telefonów Nokia dostępny we wszystkich Autoryzowanych Punktach Serwisowych Club Nokia.

"Nokia dla środowiska" pozwala użytkownikowi oddać w autoryzowanych punktach serwisowych te wszystkie oryginalne zużyte produkty komórkowe Nokia, których ich posiadacz chce się pozbyć w sposób bezpieczny dla środowiska.

Jak działa program "Nokia dla środowiska" ?

W czterdziestu Autoryzowanych Punktach Serwisowych Club Nokia w Polsce znajdują się specjalne pojemniki zbiorcze, w których konsumenci mogą pozostawiać zużyte, niepotrzebne produkty komórkowe marki Nokia.

Zebrane w ten sposób telefony, baterie i akcesoria komórkowe przekazywane są następnie przez firmę Nokia do firmy wyspecjalizowanej w profesjonalnej utylizacji takich produktów.

W procesie utylizacji zebranych tak produktów Nokia stosuje się do przepisów prawnych w zakresie ochrony środowiska i gospodarowania odpadami (ustawa z dn. 11.05.2001).

Czy produkty innych marek będą przyjmowane do utylizacji?

Nie. TYLKO PRODUKTY MARKI NOKIA są przyjmowane przez Autoryzowane Punkty Serwisowe Club Nokia do procesu utylizacji.

Źródło: Nokia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: