GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Kino Orange najlepszą usługą roku w konkursie Dobry Wzór 2013

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-25 12:42 - czytano: 368 razy - dodaj komentarz
Kino Orange najlepszą usługą roku w konkursie Dobry Wzór 2013Kino Orange - największe objazdowe kino w Polsce - zwyciężyło w jubileuszowej 20. edycji konkursu Dobry Wzór 2013. Dzięki projektowi mieszkańcy 160 miejscowości, gdzie nie ma tradycyjnego kina, mogli oglądać filmowe hity na specjalnych projekcjach. Dobry Wzór to ogólnopolski konkurs, w którym nagradzane są najlepiej zaprojektowane produkty i usługi dostępne na polskim rynku. Do tegorocznej edycji zgłoszono 190 propozycji.
REKLAMA
Eksperci Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, organizatora konkursu, dopuścili do finału 91 produktów i tylko 8 usług.

Jury doceniło w Kinie Orange ideę  wyświetlania  filmów  w  miejscach,  w  których  nie  ma  kin oraz aktywizację  mieszkańców mniejszych miejscowości. Projekt nagrodzono m.in. za interesujący repertuar utrzymujący wysoki poziom kulturotwórczy usługi. Dodatkowym atutem jest czytelna strona internetowa, sprawna organizacja techniczna i niewygórowane ceny biletów, które są dowodem na zaprojektowanie usługi z myślą o użytkowniku.

Kino Orange to największe objazdowe kino w Polsce. W 2013 roku ruszyła już czwarta edycja tego projektu. Do tej pory Kino Orange gościło w ponad 160 miejscowościach, w których odbyło się ponad 1600 seansów. To wspólny projekt firmy Outdoor Cinema i Orange, przygotowany specjalnie dla miast i miejscowości, w których na co dzień nie ma kin. Ceny biletów na seanse w Kinie Orange zaczynają się już od 12 zł. Ponadto wszyscy klienci Orange, mogą kupić 2 bilety w cenie 1. Wystarczy, że wyślą SMS o treści kino pod numer 2360. Potwierdzeniem, że zamówienie zostało przyjęte, jest SMS zwrotny z unikalnym kodem, który trzeba pokazać w kasie kina 30 minut przed seansem. Bilet można także zakupić na stronie www.KinoOrange.pl w systemie sprzedaży biletów Ekobilet, który łączy w sobie tradycyjny system biletowy z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Kino Orange, wraz z innymi laureatami i finalistami konkursu Dobry Wzór 2013, jest prezentowane na pokonkursowej wystawie w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. przy ul. Świętojerskiej 5/7, która potrwa do 8 grudnia.
Źródło: Orange
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: