GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

INEA: Startuje pierwszy klubowy kanał telewizyjny w Polsce - Lech TV

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-24 18:10 - czytano: 393 razy - dodaj komentarz
INEA: Startuje pierwszy klubowy kanał telewizyjny w Polsce - Lech TVLech TV, czyli pierwszy klubowy kanał telewizyjny w Polsce rozpoczyna nadawanie w czwartek 24 października 2013 roku o godz. 20:00 wprost z INEA Stadionu w Poznaniu. Dostęp do nowej telewizji będzie miało ok. 0,5 miliona mieszkańców Wielkopolski. Kanał wzbogaci ofertę programową INEA, która jest największym w tym regionie alternatywnym operatorem telekomunikacyjnym. Będzie dostępny na pozycji nr 7 dekodera cyfrowego.
REKLAMA
Ten pierwszy klubowy kanał telewizyjny w Polsce ma na celu przybliżyć Lecha Poznań i jego zawodników szerokiej publiczności, promować klub i jego wartości oraz jednoczyć kibiców. Format będzie wzorowany na podobnych klubowych kanałach telewizyjnych w Europie Zachodniej. Najwięcej uwagi poświęci pierwszej drużynie, jednak stacja przybliży kibicom Kolejorza także zespoły juniorskie. Nie zabraknie miejsca na wspomnienia i piłkarskie popisy dawnych gwiazd Lecha. Uzupełnieniem oferty będą mecze archiwalne i bieżące retransmisje drugiej drużyny oraz Oldbojów wciąż grających w Pucharze Polski. Co godzinę Lech TV pokaże flesz informacyjny, z podsumowaniem najświeższych wydarzeń. Na żywo będzie można śledzić konferencje prasowe, a na czas meczów Lecha Poznań na INEA Stadionie utworzone zostanie specjalne studio. Ponadto z Lech TV będzie można dowiedzieć się o wszystkich wydarzeniach organizowanych przez Kolejorza, zobaczyć relacje m.in. z pikników, które regularnie odbywają się przy Bułgarskiej, czy na wielkopolskich landach.

Lech TV ma mieć charakter informacyjno-lifestylowy. W jej ramówce znajdą się unikatowe materiały pokazujące kulisy funkcjonowania klubu. Klubowa telewizja pokaże jak trenują i kim są na co dzień piłkarze Kolejorza. Będzie na bieżąco śledzić wydarzenia w Akademii Piłkarskiej Lecha Poznań i przedstawiać kandydatów na przyszłe gwiazdy Kolejorza. Z każdym tygodniem do ramówki stacji dochodzić będą nowe formaty. Nie zabraknie publicystyki, ale też luźnej formy i tematów niekoniecznie bezpośrednio związanych z futbolem.

Lech TV powstał dzięki współpracy Lecha Poznań i INEA, która od połowy 2013 roku jest Sponsorem Premium Lecha Poznań i sponsorem tytularnym INEA Stadionu w Poznaniu. Kanał będzie nadawał przynajmniej 14 godzin na dobę, a 2 godziny ramówki każdego dnia będą wypełnione materiałami premierowymi. Program będzie dostępny w pakietach standardowych telewizji cyfrowej INEA. Część prezentowanych materiałów dostępna będzie także w Internecie na stronie lech.tv.
Źródło: Inea
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: