GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Samsung rozszerza listę urządzeń kompatybilnych z GALAXY Gear

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-24 18:04 - czytano: 393 razy - dodaj komentarz
Samsung rozszerza listę urządzeń kompatybilnych z GALAXY GearFirma Samsung Electronics Co. Ltd. ogłosiła, że coraz więcej urządzeń Samsung będzie kompatybilnych z GALAXY Gear, doskonałym urządzeniem towarzyszącym, które sprawia, że komunikacja mobilna staje się łatwiejsza i przyjemniejsza. Zapewnienie kompatybilności GALAXY Gear z kolejnymi urządzeniami zwiększy liczbę użytkowników swobodnie i elastycznie korzystających z urządzeń mobilnych.
REKLAMA
Galaxy Gear
Samsung
Smartfony GALAXY S4, S III i Note II uzyskają możliwość połączenia z GALAXY Gear poprzez system Android uaktualniony do wersji 4.3 (Jelly Bean). W październiku pierwszym urządzeniem, w którym zastosowano tę wersję był GALAXY S4 LTE dostępny na rynku niemieckim. Firma Samsung zamierza rozszerzać kompatybilność GALAXY Gear na kolejne urządzenia, m.in. GALAXY S4 mini, S4 Active, Mega 6.3 i S4 Zoom – za pomocą osobnego uaktualnienia oprogramowania. Dokładna data uaktualnienia dla każdego z urządzeń będzie zależna od kraju i dostawcy usług.

Rozszerzenie kompatybilności GALAXY Gear z dodatkowymi urządzeniami rodziny GALAXY pokazuje jak bardzo jesteśmy zaangażowani w zapewnianie naszym użytkownikom możliwie najbogatszego środowiska mobilnego - powiedział JK Shin, dyrektor generalny i prezes działu IT i technologii mobilnych Samsung Electronics. Dzięki znacznemu wysiłkowi włożonemu we wzbogacanie rodziny urządzeń Samsung GALAXY oraz możliwościom oferowanym przez GALAXY Gear, firma Samsung zapewnia użytkownikom możliwość swobodnego podejmowania dobrych decyzji za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

Samsung GALAXY Gear

GALAXY Gear umożliwi użytkownikom GALAXY S4, S III i Note II wykonywanie i odbieranie połączeń oraz odbieranie przychodzących wiadomości i powiadomień. Dzięki funkcji Smart Relay, żeby przyjrzeć się dokładniej ważnej wiadomości wystarczy wziąć główne urządzenie do ręki, a cała zawartość wyświetli się na ekranie. Użytkownicy korzystający z serwisów społecznościowych mogą pobrać z Samsung Apps odpowiednie oprogramowanie przeznaczone specjalnie dla GALAXY Gear.

Wbudowany w urządzenie 1,9-megapikselowy aparat pozwala użytkownikom zapisywać wspomnienia z odwiedzonych miejsc. Zdjęcia wykonane jednym dotknięciem wyświetlacza GALAXY Gear są następnie automatycznie zapisywane w galerii urządzenia głównego. Użytkownicy mogą też korzystać z wbudowanego krokomierza i korzystać z GALAXY Gear do sterowania odtwarzaniem muzyki. Urządzenie sprawdza się także jako zegarek. Fabrycznie zainstalowane jest dziesięć różnych ustawień wyświetlacza, a dodatkowe można pobrać za pośrednictwem SamsungApps.

Android 4.3 (Jelly Bean)Data i zawartość aktualizacji zależy od kraju i dostawcy usług.
Samsung GALAXY S4, S III i Note II otrzymają uaktualnienie systemu Android do wersji 4.3 (Jelly Bean). Dla GALAXY S III i Note II będzie to oznaczało możliwość łatwiejszego wprowadzania tekstu, ulepszoną grafikę i obsługę multimediów, a także nowe i uaktualnione funkcje i aplikacje firmy Samsung, między innymi:
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: