GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Samsung Smart App Challenge 2013 po raz drugi

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-23 18:00 - czytano: 490 razy - dodaj komentarz
Samsung Smart App Challenge 2013 po raz drugiSamsung ogłasza drugą edycję ogólnoświatowego konkursu na najlepsze aplikacje mobilne funkcjonujące na urządzeniach GALAXY Note 3 oraz Note 10.1 (Edycja 2014). Jest o co walczyć: organizatorzy przewidzieli 12 nagród o łącznej wartości 1,1 mln dolarów. Jest to już druga w tym roku edycja organizowanego przez Samsung konkursu. Poprzednia odbyła się w pierwszej połowie roku. Chętni do udziału w konkursie mogą stanąć w szranki w dwóch kategoriach: „Smart Note Apps” oraz „Smart Tablet Apps”.
REKLAMA
Zgodnie z regulaminem, tworzone przez uczestników aplikacje muszą wykorzystywać pakiety Pen lub Look, udostępnione programistom w ramach Samsung Mobile SDK.

W skład zestawu Samsung Mobile SDK wchodzi 10 pakietów – w tym wspomniane Pen oraz Look. Tak bogaty zestaw narzędzi daje twórcom oprogramowania dostęp do lepiej zintegrowanego środowiska programistycznego. Wspomniane pakiety zawierają interfejsy dla rysika S Pen, a także zapewniają dodatkowe funkcjonalności związane z jego wykorzystaniem. Dzięki funkcjom zawartym w pakiecie Samsung Mobile SDK, programiści mogą tworzyć nowe aplikacje i usługi oparte o właściwości dostępne w urządzeniach firmy Samsung. Pakiet Samsung Mobile SDK dostępny jest do pobrania na stronie Samsung Developers.

Oprócz możliwości zdobycia nagród pieniężnych, zwycięzcy konkursu będą mieli możliwość uzyskania biznesowego wsparcia ze strony firmy Samsung. Zostaną oni poddani ocenie przez Samsung Venture Investment pod kątem możliwości inwestycji. Jeżeli decyzja będzie pozytywna, laureat będzie mógł promować swoje aplikacje korzystając z wielu kanałów udostępnianych przez Samsung, w tym konferencji dla programistów i imprez międzynarodowych, takich jak MWC 2014.

-Wprowadzenie na rynek nowych urządzeń jest doskonałą okazją do tego, aby za pomocą takich inicjatyw jak Samsung Smart App Challenge 2013 zachęcać autorów rozwiązań mobilnych do tworzenia kreatywnych i innowacyjnych aplikacji – powiedział Won-Pyo Hong, prezes działu Media Solution Center firmy Samsung Electronics - Dzięki konkursowi, doświadczenia które oferujemy naszym klientom stają się jeszcze bardziej wartościowe.

Rejestracja uczestników konkursu odbywa się na stronie www.smartappchallenge.com i możliwa będzie do 30 listopada 2013. Oprócz samego Smart App Challenge, Samsung zapewnia programistom dodatkowe wsparcie, zarówno online, jak i offline. Tam też można znaleźć regulamin konkursu.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: