GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

TECHNICON-INNOWACJE 2013. Politechnika Gdańska zaprezentuje kilkanaście wynalazków

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-23 17:55 - czytano: 369 razy - dodaj komentarz
TECHNICON-INNOWACJE 2013. Politechnika Gdańska zaprezentuje kilkanaście wynalazkówMówiące mapy ułatwiające niewidomym poruszanie się po mieście, wskaźnik rozmrożenia informujący o świeżości produktów spożywczych, hybrydowy system lokalizacji oraz wiele innych wynalazków zaprezentują naukowcy z Politechniki Gdańskiej na targach TECHNICON-INNOWACJE 2013. Impreza odbędzie się w dniach 24-25 października 2013 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo w Gdańsku. To już dziewiąta edycja targów. Tym razem zwiedzający będą mieli okazję przyjrzeć się ponad stu wynalazkom
REKLAMA
z różnych dziedzin, m.in.: automatyki, elektroenergetyki, elektroniki, informatyki i telekomunikacji, inżynierii morskiej, medycyny, przemysłu chemicznego, robotyki czy transportu.

Targi Techniki Przemysłowej Nauki i Innowacji TECHNICON-INNOWACJE 2013  to impreza wystawiennicza zorientowana na poszukiwanie i rozpowszechnianie innowacyjnych technologii. Wyniki swoich prac przedstawią zarówno doświadczone zespoły, jak i młode talenty. Targi stanowią doskonałą okazję do spotkania przedstawicieli nauki,  biznesu oraz przemysłu.  

Jak co roku politechnicy będą walczyć o Grand Prix Innowacje 2013 oraz o Medal Mercurius Gedanensis przyznawany  za najlepszy produkt prezentowany na targach.

Targom TECHNICON-INNOWACJE towarzyszyć będą organizowane przez Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej" POMORSKIE DNI ENERGII. W ramach festiwalu energii Naukowe Koło Studentów Fizyki z Politechniki Gdańskiej zaprasza na konferencję pod hasłem Przyszłość Energetyki Odnawialnej.

Patronat honorowy na targami sprawują: Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Minister Gospodarki, Marszałek Województwa Pomorskiego, Prezydent Miasta Gdańska, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Prezes Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej.
Źródło: Politechnika Gdańska
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: