GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

DrayTek zapowiada nowe produkty na polskim rynku

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-23 15:24 - czytano: 469 razy - dodaj komentarz
DrayTek zapowiada nowe produkty na polskim rynkuAż pięć nowych serii routerów i punktów dostępowych wprowadzi na polski rynek w ciągu najbliższych miesięcy DrayTek, wiodący na świecie producent sprzętu sieciowego. Firma zapowiedziała swoje nowości na niedawno zakończonym roadshow, które było największym w blisko dziesięcioletniej historii obecności tej firmy w Polsce.Zapowiedziane produkty to 4 nowe serie routerów i jeden punkt dostępowy, które są przeznaczone dla firm i wymagających użytkowników indywidualnych.
REKLAMA
DrayTek Vigor 2925
DrayTek
Jak w przypadku wszystkich urządzeń DrayTek, nowe routery mają być prawdziwymi kombajnami sieciowymi, wyposażonymi w łącza Dual WAN (Vigor 2925 i Vigor 2912), VDSL/ ADSL (Vigory 2860 i Vigor 2760), a także wiele dodatkowych funkcji, jak zarządzanie pasmem, zaawansowany firewall, CSM, możliwość tworzenia tuneli VPN czy zaawansowanych mechanizmów monitorowania i ochrony sieci. Z kolei nowy punkt dostępowy – Vigor AP 900 – zaoferuje swoim użytkownikom m.in. możliwość pracy w standardzie 802.11n (2.4 GHz i 5 GHz), 5-portowy gigabitowy LAN z funkcją limitowania pasma, a także opcję stworzenia do 4 niezależnych podsieci bezprzewodowych.

DrayTek zapowiedział nowe Vigory na niedawno zakończonym roadshow, które zostało zorganizowane wspólnie z firmą Brinet, wyłącznym dystrybutorze DrayTek w Polsce. Roadshow objęło 4 miasta w Polsce: Kraków, Warszawę, Gdańsk i Poznań. W spotkaniach wzięło udział  ponad 120 osób, reprezentujących firmy resellereskie z całej Polski. Uczestnicy spotkań – oprócz zapoznania się z planowanymi nowościami produktowymi DrayTek – mieli także możliwość poznania oferty partnerskiej Brinet. Ważną częścią spotkań była także prezentacja wykorzystania takich rozwiązań i funkcji DrayTek, jak: Multi WAN/LAN, Firewall, VPN, zarządzanie pasmem, zarządzanie i monitorowanie sieci.
Źródło: DrayTek
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: