GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Rosnącą popularność technologii PoE zwiększa sprzedaż przełączników

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-22 17:03 - czytano: 375 razy - dodaj komentarz
Rosnącą popularność technologii PoE zwiększa sprzedaż przełącznikówZyXEL Communications, czołowy dostawca rozwiązań sieciowych i komunikacyjnych, wskazuje swoim partnerom dodatkową możliwość promowania serii GS1910 jako przełączników PoE. Firma odnotowała gwałtowny wzrost popytu na inteligentne przełączniki PoE, ponieważ coraz więcej małych i średnich firm poszukuje rozwiązań umożliwiających instalacje systemów monitoringu IP oraz bezprzewodowych punktów dostępowych i telefonów IP z funkcją zasilania właśnie w technologii PoE.
REKLAMA
GS1910
ZyXEL
Modele ZyXEL GS1910-24HP oraz - 48HP posiadają największą moc dostępną aktualnie na rynku przełączników PoE w tej klasie. Wraz z 30 watami mocy na każdy port i całościową mocą PoE do 375 watów, pojedynczy przełącznik jest w stanie zasilić większą ilość urządzeń. Mogą one również zasilać najnowsze i najbardziej zaawansowane urządzenia sieciowe takie jak: zewnętrzne kamery IP z funkcją zoom oraz z możliwością sterowania (PZT).

Wraz z zaawansowanymi opcjami warstwy drugiej (Layer 2), urządzenia posiadają również doskonałe funkcje zarządzania i mogą być zintegrowane z dowolną siecią. Dożywotnia gwarancja oraz lokalne wsparcie oznaczają dla klientów ochronę inwestycji.

- Gwałtowny wzrost popularności PoE jest częściowo napędzany przez resellerów, ale jest dla nich również doskonałą okazją - twierdzi Maciej Hukowski, Sales Account Manager w ZyXEL Communications Polska: - Małe i średnie przedsiębiorstwa działają coraz bardziej zdecydowanie i chętniej podejmują ryzyko związane z wdrażaniem nowoczesnych technologii sieciowych. Zaobserwowaliśmy ogromny wzrost popytu na przełączniki z funkcjonalnością PoE. To zachęciło naszych partnerów do aktywnej prezentacji rozwiązań i pokazanie klientom, jak w łatwy sposób można instalować bezprzewodowe punkty dostępowe, telefony IP oraz systemy monitoringu IP. Dostrzegamy jeszcze większe możliwości tej technologii i wierzymy, że coraz więcej naszych partnerów będzie prezentować swoim klientom atuty naszych rozwiązań.

Rozwój sieci partnerskiej
GS1910 to jedna z najlepiej sprzedających się linii produktów ZyXEL i dzięki niej firma została jednym z liderów europejskiego segmentu przełączników zarządzalnych. - Reputacja marki ZyXEL ciągle rośnie a nasi partnerzy są coraz bardziej konkurencyjni dla najbardziej znanych marek w tej branży, twierdzi Norbert Ogłoziński. - Wydajność i jakość naszych produktów oznacza, że ZyXEL jest teraz postrzegany jako realna alternatywa dla najbardziej znanych marek sieciowych na świecie. Nasze przełączniki zarządzalne i rozwiązania bezprzewodowe są bardzo popularne i w niektórych sektorach rynku np. w sektorze przełączników zarządzalnych – ZyXEL jest jednym z najważniejszych graczy. Nieustannie poszerzamy swoje możliwości i oferujemy partnerom biznesowym coraz więcej rozwiązań, które oznaczają dla klientów doskonały zwrot z inwestycji, spełniają ich potrzeby i wpływają na dobrą i korzystną sprzedaż. To dlatego coraz więcej resellerów staje się partnerami firmy ZyXEL.

ZyXEL zamierza kontynuować rozwój sieci partnerskiej, poprzez wzrost sprzedaży, większą ilość personelu technicznego, szkolenia techniczne oraz zwiększanie ilości resellerów jako partnerów akredytowanych firmy ZyXEL. Firma prowadzi kompleksowy program partnerski, który oferuje resellerom dostęp do zasobów biznesowych oraz edukacyjnych, atrakcyjne marże i rabaty, wyjątkowe oferty oraz preferencje jak i lokalne wsparcie.

Dostępność

Modele ZyXEL GS1910-24HP oraz - 48HP można nabyć za pośrednictwem AB, Action, eD'system, RRC, Veracomp oraz u autoryzowanych partnerów w całej Polsce. Sugerowana cena urządzeń dla użytkownika końcowego to: GS1910-24HP – 353 euro a dla GS1910-48HP – 714 euro
Źródło: ZyXEL
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: