GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Lenovo IdeaTab A1000 wysoka jakość w bardzo dobrej cenie.

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-21 16:42 - czytano: 314 razy - dodaj komentarz
Lenovo IdeaTab A1000 wysoka jakość w bardzo dobrej cenie.IdeaTab A1000 posiada dwurdzeniowy procesor MT8317 pracujący z częstotliwością 1,2 GHz. Za wyświetlanie obrazu odpowiada ekran TN o rozmiarze 7-cali. Rozdzielczość ekranu wynosi 1024 x 600 pikseli. 3500 mAh bateria pozwala na nieustanną, ośmiogodzinną pracę z urządzeniem bez potrzeby ładowania. Dostępność: zarówno jeśli chodzi o biały jak i czarny kolor sprawią, że tablet trafi do dużego grona użytkowników.
REKLAMA
IdeaTab A1000
Kakto
Przednia kamera, 0.3 Mpix pozwoli na wideokonferencje, np. poprzez komunikatory internetowe. Oczywiście produkt wyposażony jest w WiFi, a także Bluetooth, czy GPS. 1 GB pamięci RAM typu DDR2 sprawi, że korzystanie z Androida w wersji 4.1.2 Jelly Bean będzie bardzo komfortowe. Planujemy przechowywać wiele plików? Nie ma problemu! Oprócz 16 GB pamięci wewnętrznej, możemy dodać 32 GB dzięki karcie micro SD. Dzięki złączu mini-Jack mamy możliwość podłączenia praktycznie każdych słuchawek dostępnych na rynku. 350 g, bo tyle waży urządzenie sprawiają, że przenoszenie tabletu, czy codzienne korzystanie z niego nie będzie problemowe. Warto zauważyć, że IdeaTab A1000 to 7-calowy tablet wyposażony w funkcje poprawy jakości dźwięku. Dzięki odpowiedniemu rozmieszczeniu głośników, zaprojektowanych tak, aby zoptymalizować doznania dźwiękowe, pracujący w systemie Dolby®, A1000 zapewnia niezwykłą jakość odbioru.

ATUTY URZĄDZENIA
Zaawansowane głośniki stereo
Ciesz się zaawansowanymi wrażeniami dźwiękowymi podczas korzystania z wszelkich zasobów multimedialnych, takich jak filmy, gry i muzyka. Podwójne głośniki stereo tabletu A1000 są rozsunięte tak, aby zapewnić lepsze efekty stereo i ustawione w stronę przedniej części tabletu w celu uzyskania lepszych wrażeń dźwiękowych.

Dolby Digital Plus
Funkcja poprawy dźwięku Dolby® umożliwia uzyskanie bardziej naturalnego dźwięku o większej głośności, pozbawionego zniekształceń, podczas odsłuchu przez słuchawki lub wbudowane głośniki.

Pełna łączność
Port Micro-USB do ładowania i podłączania urządzeń zewnętrznych oraz gniazdo kart micro-SD umożliwiające zwiększenie pamięci przechowywania.

Obsługa USB OTG
USB OTG (On The Go) pozwala na ładowanie i podłączanie innych urządzeń, np. pendrive'a.(OTG wymaga specjalnego, dodatkowego kabla).

Ekran HD 7"

Wyświetlacz HD tabletu IdeaTab A1000 zapewnia czysty i pełny kolorów obraz zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Ekran cechujący się 72-procentową paletą barw zapewnia żywy obraz podczas wyświetlania materiałów wideo i zdjęć, w zdecydowanie lepszy sposób od wielu wyświetlaczy stosowanych w znacznie droższych tabletach.

Wielki komfort w kieszonkowym rozmiarze

Tablet IdeaTab A1000 o grubości 10,7 mm i wadze 340 g ma wymiary idealne do czytania, słuchania muzyki i przeglądania stron internetowych, a gdy go nie używasz, z łatwością zmieści się w kieszeni.

Ergonomiczne wzornictwo

"Zaokrąglona" konstrukcja tabletu A1000 podkreśla jego smukłość, podczas gdy zakrzywione powierzchnie sprawiają, że trzyma się go wygodnie.
 
Długi czas działania baterii
Tablet A1000 zapewnia 8 godzin przeglądania stron internetowych za pomocą połączenia WiFi po jednym naładowaniu baterii.

Łączność WiFi
Pozostawaj w łączności dzięki technologii 802.11b/g/n WiFi oraz Bluetooth® 3.0.

Przednia kamera

Prowadź rozmowy wideo ze znajomymi za pomocą umieszczonej z przodu kamery internetowej 0,3 M.
 
DOSTĘPNOŚĆ I CENA
Produkt dostępny jest w sklepie internetowym Kakto w cenie 399 zł. Warto również pomyśleć o etui, które ochroni nasz tablet przed uszkodzeniami: wzestawie zaoszczędzimy aż 49 złotych, ponieważ komplet kosztuje 419 zł.
Źródło: kakto.pl
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: