GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Samsung HomeSync - komfort przechowywania prywatnych danych w chmurze

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-18 15:49 - czytano: 336 razy - dodaj komentarz
Samsung HomeSync - komfort przechowywania prywatnych danych w chmurzeSamsung ogłosił wprowadzenie na rynek urządzenie HomeSync, o pojemności wystarczającej do bezpiecznego przechowywania cyfrowych danych całej rodziny. Rozwiązanie to pozwala docenić rozrywkę w jakości HDTV na dużych ekranach telewizyjnych, przy zastosowaniu popularnego wśród użytkowników, udoskonalonego systemu Android.
REKLAMA
HomeSync
Samsung
- Dzięki HomeSync nie trzeba już tracić czasu na tworzenie zapasowych kopii najcenniejszych treści lecz poświęcić go na nowe, niezwykłe przeżycia - powiedział JK Shin, prezes i dyrektor działu IT & Mobile Communication w Samsung Electronics. - Korzystając z Samsung GALAXY można teraz przesyłać filmy wprost do telewizora lub razem z rodziną przeglądać zdjęcia na dużym ekranie. Czas spędzony z rodziną jest przecież ważniejszy niż ręczne zapisywanie danych.

Dostęp do danych w każdym miejscu, o każdej porze

HomeSync umożliwia przechowywanie prywatnych treści o łącznej objętości 1 TB, co oznacza możliwość dodawania 10 zdjęć dziennie przez 82 lata lub 5 minut filmów dziennie przez 10 lat. System rozpoznaje do ośmiu różnych użytkowników, z których każdy może korzystać z pięciu urządzeń, zapisując dane w spersonalizowanym, prywatnym folderze. Korzystając z aplikacji Samsung Link na zarejestrowanych urządzeniach mobilnych użytkownik zyskuje dostęp do plików graficznych, muzycznych, filmowych, dokumentów oraz innych danych. Dodawanie plików do HomeSync jest niezwykle proste – wystarczy wybrać element (np. zdjęcie) i kliknąć na ikonę HomeSync.

Przekazywanie danych z urządzeń mobilnych do telewizora
Dzięki zawartej w HomeSync funkcji Android Media Center można teraz wyświetlać na ekranie telewizora m.in. gry mobilne, filmy, pliki muzyczne oraz zdjęcia. Telewizor odtwarza w jakości full HD treści przekazywane z urządzeń mobilnych GALAXY. Takie urządzenie może spełniać rolę pilota, jak również przekazywać popularne aplikacje w systemie Android (gry, YouTube, przeglądarki) bezpośrednio na ekran telewizora, zmieniając domowe wnętrze w multimedialne centrum rozrywki.

HomeSync współpracuje z telewizorami Samsung Smart TV oraz telewizorami innych producentów, które wyposażono w złącze HDMI.

System Samsung HomeSynce jest już dostępny na światowych rynkach – najwcześniej będą mogli go nabyć klienci w Stanach Zjednoczonych.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: