GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Promocja Aplikacje w cenie czyli pieniądze w aplikacjach Samsung

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-16 16:24 - czytano: 291 razy - dodaj komentarz
Promocja Aplikacje w cenie czyli pieniądze w aplikacjach SamsungFirma Samsung Electronics rozpoczęła nową ciekawą promocję aplikacji mobilnych. Każdy, kto w okresie od 15 października do 31 grudnia 2013 roku zakupi wybrany produkt* firmy Samsung, będzie miał możliwość bezpłatnego pobierania aplikacji i treści w sklepie Samsung Apps. Wśród dostępnych do darmowego pobrania programów znajdują się zarówno aplikacje dostarczające wielu godzin mobilnej rozrywki, jak i pomocne w trakcie podróży. Są to m.in.:
REKLAMA
Navmax, czyli mobilna nawigacja GPS z mapami Polski i świata. Aplikację można obsługiwać za pomocą komend głosowych. Co bardzo ważne, program działa także w trybie offline, bez konieczności wykorzystywania transferu danych.

Miłośnicy literatury chętnie skorzystają z aplikacji Woblink czy Audioteka. Pierwsza z nich zapewnia mobilny dostęp do najlepszych i bezpłatnych dla użytkowników Samsung Apps literackich nowości i bestsellerów, takich jak „Trafny Wybór” J.K. Rowling czy „Poradnik Pozytywnego Myślenia” autorstwa M. Quicka. W aplikacji Audioteka, czekają bezpłatnie do pobrania aż trzy audiobooki.

W ramach promocji „Aplikacje w cenie”, Samsung udostępnia możliwość pobrania aplikacji MaleMen, jednego z najlepszych czasopism dostępnych na polskim rynku. Dodatkowo, dla osób które w okresie promocji dokonają zakupu tabletów Samsung GALAXY Tab 3 dostępna będzie także prenumerata dwóch popularnych polskich tytułów – dwutygodnika Gala oraz tygodnika opinii Newsweek.

-Poprzez naszą promocję „Aplikacje w cenie” chcemy zaktywizować użytkowników urządzeń mobilnych i uświadomić im, jaki potencjał drzemie w ich urządzeniach. Programy z Samsung Apps uruchamiają nowe możliwości dla smartfonów i tabletów. Każdej osobie, która dokona zakupu urządzenia mobilnego w czasie trwania promocji oddajemy do dyspozycji możliwość pobrania aplikacji o łącznej wartości 250 zł w przypadku smartfonów oraz 500 zł przy zakupie tabletów – powiedział Michał Wojciechowski z Samsung Electronics Polska.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: