GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Mocno filmowa oferta Cyfrowego Polsatu

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-16 16:21 - czytano: 1316 razy - dodaj komentarz
Mocno filmowa oferta Cyfrowego PolsatuCyfrowy Polsat wprowadził zmiany do oferty telewizyjnej - popularny pakiet Familijny Max HD z pakietem dodatkowym Film HD i abonamentem 59,90 zł/mies. został wzbogacony o pakiet premium Cinemax HD. Jednocześnie cena zestawu Familijny Max HD z HBO HD i Cinemax HD została obniżona o 10 zł do 69,90 zł/mies. Wraz z zestawem Familijny Max HD z Film HD i Cinemax HD klient otrzyma dodatkowo na 4 miesiące pakiet HBO HD (6 kanałów), Miesięczny Katalog Filmów VOD oraz pakiet Sport HD.
REKLAMA
Po okresie promocyjnym może korzystać z pełnej oferty ponad 130 kanałów i VOD za jedyne 99,90 zł/mies. lub pozostać z zestawem filmowym za 59,90 zł. Mocno filmowa oferta CP to - oprócz bogatej oferty innych stacji - ponad 40 kanałów filmowych.Wśród najpopularniejszych kanałów filmowych w zestawie Familijny Max HD z Film HD i Cinemax HD znaleźć można, m.in. stacje Cinemax, FOX Life, AXN, FilmBox, Polsat Film, Universal, CBS, Sundance Channel, Comedy Central i wiele innych. W tak szerokiej ofercie widzowie mogą codziennie wybierać nie tylko wśród ciekawych tytułów filmowych, ale także najnowszych i najpopularniejszych seriali.

Klienci, którzy zdecydują się na nową ofertę otrzymają najnowszy dekoder produkcji Cyfrowego Polsatu PVR HD 7000 w obniżonej cenie za 49 zł i bez żadnych opłat miesięcznych za udostępnienie urządzenia.

Zmiany obejmują także zestaw Familijny Max HD z HBO HD i Cinemax HD – teraz tak bogaty pakiet jest dostępny już za 69,90 zł/mies. (cenę obniżono o 10 zł). W obu ofertach klient otrzyma dodatkowo IPLĘ MIX oraz HBO GO na 3 miesiące bez opłat (HBO GO dostępne z umową na 29 miesięcy).

W ofertach pakietów za 49,90 zł/mies. ( Familijny Max HD) oraz 59,90 zł/mies. (Familijny Max HD z Film HD i Cinemax HD) z umową na 29 miesięcy do 4 miesięcy wydłużył się okres zwolniony z opłat abonamentowych.

W pakiecie dodatkowym Cinemax HD znajdują się 4 kanały filmowe premium: Cinemax, Cinemax HD, Cinemax2 i Cinemax2 HD. To oferta dla prawdziwych miłośników kina z kultowymi filmami z największych wytwórni, a także produkcjami od niezależnych dystrybutorów. W ramówkach kanałów znaleźć można thrillery, horrory, filmy akcji, dramaty, komedie i inne. Najnowsze tytuły to, m.in.: „She Monkeys”, „Bojownicy z czerwonego afisza”, „Żegnaj, Gary”, „Wycieczka bez powrotu”, „Torturowani”, „Wiosenne rytuały”, a klasyka to niezapomniane tytuły, do których należą, m.in.: „Uśpieni”, „Noc żywych trupów”, „O czym marzą faceci”.
Źródło: Cyfrowy Polsat
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: