GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Ericsson uznany za lidera rozwiązań związanych z zarządzaniem dochodami

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-15 15:37 - czytano: 292 razy - dodaj komentarz
Ericsson uznany za lidera rozwiązań związanych z zarządzaniem dochodami Firma Ericsson została uznana przez Analysys Mason za światowego lidera w dziedzinie produktów związanych z dochodami w corocznym raporcie dotyczącym rynku systemów zarządzania dochodami. Raport uznał również firmę Ericsson za pierwszą, jeżeli chodzi o udziały w światowym rynku według dochodów za fakturowanie w systemie pre-paid oraz za systemy mediacyjne. Wiodąca pozycja firmy Ericsson w rankingach wzmacnia dominującą pozycję firmy w powiększającym
REKLAMA
się rynku zarządzania dochodami o wartości 6,57 miliarda USD.

Znacząca baza firmy Ericsson istniejąca na całym świecie, sprzedaż w skali globalnej oraz uznane usługi zarządzania przyczyniły się do osiągnięcia przez firmę pozycji lidera, jeżeli chodzi o udziały w rynku – powiedział Justin van der Lande, Główny Analityk Analysys Mason. – Ich szeroki portfel oraz silna platforma produktów wspierająca fakturowanie w systemie pre-paid, kontraktowe i konwergencyjne, w połączeniu ze stosowaniem własnej organizacji usług, daje silną ofertę klientom na tym rynku.

Systemy zarządzania dochodami zbadane przez Analysys Mason stanowią rdzeń wszystkich ofert usług telekomunikacyjnych, realizując funkcje pobierania opłat za usługi dostawców usług komunikacyjnych. Wnioski zostały opublikowane w raporcie Systemy zarządzania dochodami: udziały w rynku światowym na rok 2012 wydanym w sierpniu.

Przedsiębiorcy coraz częściej mają kompleksowe podejście do swoich potrzeb w zakresie mediacji, obciążeń, polityki oraz fakturowania, aby poradzić sobie z rosnącymi wyzwaniami związanymi z konkurencją, wysokim zapotrzebowaniem na spersonalizowane usługi oraz ARPU (average revenue per user – średni dochód na użytkownika) – powiedział Per Borgklint, dyrektor Support Solutions w firmie Ericsson. – Nasze ciągłe prowadzenie, jeżeli chodzi o udział w rynku, odzwierciedla ponad tysiąc rozwiązań w zakresie fakturowania i zarządzania dochodami, jakie wprowadziliśmy globalnie, zapewniając wsparcie dla więcej niż 2 miliardów abonentów na całym świecie.

Produkty firmy Ericsson związane z fakturowaniem i zarządzaniem dochodami stanowią strategiczną siłę napędową dla przedsiębiorców, która zapewnia efektywność dla wszystkich operacji, umożliwiając im obsługę w zakresie obciążania i fakturowania wszystkich rodzajów technologii usług sieciowych, metod płatności oraz typów klientów i partnerów handlowych w obrębie jednego systemu. Gwarantuje to większą wydajność procesów gospodarczych, umożliwiając przedsiębiorcom ograniczenie wydatków kapitałowych na branżę IT wraz ze wszystkimi związanymi kosztami utrzymania, eliminując mobilne usługi szerokopasmowe i dając najlepsze doświadczenia klientom. Pełny, zintegrowany pakiet produktów i rozwiązań BSS firmy Ericsson został opracowany w celu wsparcia zintegrowanych, kompleksowych procesów gospodarczych.
Źródło: Ericsson
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: