GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Smartfon Be United dostępny bez abonamentu

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-15 15:33 - czytano: 445 razy - dodaj komentarz
Smartfon Be United dostępny bez abonamentuFirma Ingram Micro Mobility Poland Sp. z o.o., będąca nową jednostką biznesową powstałą w oparciu o struktury firmy BrightPoint, światowy lider w rozwiązaniach sieciowych i mobilnych dla branży IT, wprowadza na polski rynek linię smartfonów opartych na systemie Android – Be. Od dzisiaj w ogólnopolskich sieciach sprzedaży, między innymi Media Saturn Holding Polska, Neonet oraz Media Expert, dostępny jest Be United.
REKLAMA
Be United
Ingram Micro Inc.
- Smartfony z serii Be to urządzenia o optymalnych parametrach konfiguracyjnych, oferowane w przystępnych cenach. Jak dowodzi nasz przegląd rynku, właśnie takie smartfony cieszą się największym zainteresowaniem Polaków, zwłaszcza w kanale pozaoperatorskim, gdzie bodźcem do zakupu jest korzystny stosunek jakości do ceny na półce – ocenia Grzegorz Kania, Managing Director w Ingram Micro Mobility.

Model Be United posiada 3.5-calowy wyświetlacz prezentujący multimedia w rozdzielczości HVGA, zapewniając przy tym dobre nasycenie i widoczność pod każdym kątem. Za sprawne działanie aplikacji pod kontrolą systemu Android ICS odpowiada procesor taktowany zegarem 1GHz.

Rozwiązanie dual SIM oferuje możliwość korzystania z dwóch kart telefonicznych, np. prywatnej i służbowej w obrębie jednego urządzenia. Na pokładzie smartfona znajdziemy także moduł Bluetooth do szybkiej wymiany plików między urządzeniami i aparat z matrycą 3MPx, mogący uwieczniać ważne dla użytkownika momenty w dobrej jakości. Warto wspomnieć o ciekawym kształcie urządzenia, które charakteryzuje się ściętymi krawędziami obudowy. Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne tylnego panelu – klasyczna czerń oraz odważny błękit.

Smartfon dostępny jest w sklepach holdingu MSHP, Neonet oraz Media Expert. Do końca roku pojawi się także w Euro RTV AGD oraz w sieci Avans.

Cena: 349 zł
Źródło: Ingram Micro Inc.
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: