GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

T-Mobile MyBox – wszystko czego potrzebuje smartfon lub tablet do życia

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-14 16:29 - czytano: 356 razy - dodaj komentarz
T-Mobile MyBox – wszystko czego potrzebuje smartfon lub tablet do życia T-Mobile wprowadza usługę MyBox, która zapewnia łatwy i bezpieczny dostęp do najpopularniejszych aplikacji mobilnych, m.in. nawigacji, przebojów muzycznych, książek czy hitów filmowych. MyBox. Od 14 października br. T-Mobile oferuje wszystkim klientom posiadającym smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android usługę MyBox, która pozwala na proste i bezpieczne korzystanie na smartfonie lub tablecie z nawigacji, najnowszych przebojów muzycznych, bestselerów książkowych, premier
REKLAMA
filmowych czy wielu innych pożytecznych i ułatwiających codzienne życie aplikacji.

Za korzystanie w ramach usługi MyBox z nawigacji, muzyki czy filmów klienci będą płacili jak za inne usługi, które są wyszczególnione na ich miesięcznym rachunku. Dzięki temu użytkownicy smartfonów czy tabletów, którzy do tej pory wykorzystywali je w podstawowym zakresie lub obawiali się ukrytych kosztów oraz trudności w użytkowaniu, zyskują usługę, która gwarantuje im bezpieczeństwo oraz łatwość dostępu do najlepszych aplikacji. Zwłaszcza, że docelowo MyBox będzie instalowany na wszystkich urządzeniach z systemem Android sprzedawanych w sieci T-Mobile. Dla klientów, którzy posiadają już smartfony lub tablety, T-Mobile przygotował możliwość zainstalowania usługi po wysłaniu bezpłatnego SMS-a na numer 80545 o treści „mybox”.

Klienci będą mogli wybrać aplikacje z dwóch kategorii: Hity oraz Polecane. W kategorii „Hity” znajdują się aplikacje, z których klienci najczęściej korzystają m.in. Audioteka, iplex, Naviexpert, Sklep mp3, czy SuperMemo. Każda z nich jest dostępna bezpłatnie przez 30 dni, aby użytkownicy mieli czas na zapoznanie się z ich funkcjonalnością oraz wybranie najbardziej odpowiednich dla siebie usług. O zbliżającym się zakończeniu okresu bezpłatnego klienci zostaną poinformowani SMS-em. Koszt miesięcznego korzystania z jednej aplikacji w ramach kategorii Hity po bezpłatnym okresie próbnym to 7,90 zł. Kwota ta zostanie doliczona do sumarycznej faktury za wszystkie usługi, z których klient korzystał w ramach swojego rachunku w T-Mobile.

Usługa MyBox oferuje klientom również dostęp do stale rozszerzanej listy aplikacji Polecanych. W ramach tej kategorii klienci mogą wybierać również wśród wielu ciekawych i wartościowych aplikacji bezpłatnych lub przygotowanych specjalnie dla nich przez partnerów T-Mobile. W przypadku aplikacji płatnych dostęp do nich będzie również poprzedzony bezpłatnym okresem próbnym.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: