GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Plus operatorem telekomunikacyjnym dla GAZ-SYSTEM S.A.

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-14 16:14 - czytano: 268 razy - dodaj komentarz
Plus operatorem telekomunikacyjnym dla GAZ-SYSTEM S.A.Polkomtel Sp. z o.o. przez cztery lata będzie świadczył usługi telekomunikacyjne dla Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Podpisana 14 października 2013 r. umowa między Polkomtel Sp. z o.o. a GAZ-SYSTEM S.A. obejmuje świadczenie usług telefonii komórkowej i telefonii stacjonarnej w siedmiu lokalizacjach GAZ-SYSTEM S.A. na terenie kraju. W zakres umowy wchodzi także świadczenie usług hurtowej wysyłki SMS, usług mobilnego internetu w technologii LTE oraz usług
REKLAMA
telemetrycznych. Plus dostarczy także telefony komórkowe i modemy dla spółki GAZ-SYSTEM S.A.

Podpisanie umowy było poprzedzone przeprowadzeniem publicznego przetargu na świadczenie usług telekomunikacyjnych dla GAZ-SYSTEM S.A., który operator sieci Plus wygrał po raz kolejny.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało się wygrać przetarg dla tak ważnej dla nas, a zarazem strategicznej dla Skarbu Państwa spółki.– mówi Tomasz Zadroga, członek Zarządu Polkomtel Sp. z o.o. – Jestem przekonany, że współpraca z GAZ-SYSTEM będzie przebiegała sprawnie i efektywnie. Warto przy tym zwrócić uwagę na to, że umowa dotyczy nie tylko dostarczenia telefonów i usług głosowych, ale obejmuje bardzo szerokie portfolio usług, które Plus może zaproponować swoim biznesowym partnerom.

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki, odpowiedzialną za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce. Do 2014 r. GAZ-SYSTEM S.A. wybuduje ponad 1000 km nowych gazociągów przesyłowych. Inwestycje zrealizowane przez GAZ-SYSTEM S.A. oraz usługa wirtualnego rewersu na gazociągu jamalskim pozwoliły na istotne poprawienie bezpieczeństwa energetycznego Polski, poprzez zwiększenie technicznych możliwości importowych z kierunku innego niż wschodni do 43% realizowanego importu (do 2011 r. było to 9%).
Źródło: Plus
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: