GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Płatności mobilne PeoPay coraz bardziej dostępne i zintegrowane z Eurokontami Banku Pekao

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-14 16:00 - czytano: 1784 razy - dodaj komentarz
Płatności mobilne PeoPay coraz bardziej dostępne i zintegrowane z Eurokontami Banku Pekao Klient posiadający Eurokonto może już je podłączyć do aplikacji PeoPay i płacić, przelewać, wypłacać pieniądze używając swojego konta bankowego, bez potrzeby korzystania z karty. Użytkownicy aplikacji PeoPay mogą płacić mobilnie między innymi na stacjach benzynowych Lotosu i Lukoila, w marketach budowlanych Bricoman czy sklepach sieci Komputronik. Integracja Eurokonta z płatnościami mobilnymi PeoPay jest bardzo prosta, wystarczy w systemie Bankowości Elektronicznej Pekao24
REKLAMA
kliknąć zakładkę PeoPay i podpiąć rachunek do aplikacji. Od tego momentu można korzystać z telefonu, tak jak z karty debetowej. Transakcje realizowane są bezpłatnie, bardzo wygodnie i szybko. Na bieżąco dostępne są saldo oraz historia transakcji na rachunku. Dzięki tej funkcji, klient od razu wie, ile pieniędzy zostało mu na koncie po dokonaniu płatności. Jest to duża zaleta w porównaniu do standardowych kart płatniczych, czy płatności gotówką.

Coraz więcej klientów przekonuje się do płatności mobilnych w sklepach i innych punktach usługowych. Ponad 40% operacji wykonywanych za pomocą smartfona z aplikacją PeoPay to transakcje w terminalach POS.

- Jesteśmy przekonani, że wprowadzone zmiany, czyli podpięcie aplikacji do rachunku bankowego klienta oraz zwiększenie ilości miejsc, gdzie akceptowane są płatności mobilne przyczyni się do jeszcze szybszego wzrostu użytkowników aplikacji PeoPay i tym samym liczby klientów Banku Pekao SA. Statystyki pokazują, że 30% użytkowników PeoPay jest nowymi klientami, którzy nie mieli wcześniej relacji z naszym Bankiem  – powiedział Wojciech Pantkowski Dyr. Zarządzający Departamentem Klienta Detalicznego, Banku Pekao.

Obecnie za pomocą telefonu z aplikacją PeoPay można płacić już w ponad 19 tysiącach terminali w całej Polsce i ponad 4000 sklepów internetowych. Wkrótce dołączą do nich kolejne sieci sklepów. Dodatkowo wiele punktów oferuje wysokie rabaty za płatność aplikacją PeoPay, np. 15% rabat można uzyskać w sklepie internetowym answer.com, a 30% zniżkę w szkole języka angielskiego online www.etutor.pl.
Źródło: Bank Pekao SA
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: