GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

MultiPad 4 Ultra Quad 8.0 3G - mocna ósemka od Prestigio

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-14 15:54 - czytano: 545 razy - dodaj komentarz
MultiPad 4 Ultra Quad 8.0 3G - mocna ósemka od PrestigioPrestigio, marka prestiżowych urządzeń i akcesoriów komputerowych, prezentuje najnowszy model z linii MultiPadów – tablet 4 Ultra Quad 8.0 3G, który charakteryzuje się wydajnym, czterordzeniowym procesorem, 8” matrycą IPS HD oraz wbudowanym modemem, który zapewnia łączność komórkową z szybkością pobierania do 42Mb/s. MultiPad 4 Ultra Quad 8.0 3G występuje w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i srebrnej. Konstrukcja oparta o aluminiowy szkielet nadaje urządzeniu
REKLAMA
MultiPad 4 Ultra Quad 8.0 3G
Prestigio
stabilności, ale i lekkości za sprawą wyprofilowanych krawędzi i cienkiej obudowy.

- W portfolio marki chętnie rozwijamy linię tabletów z ośmiocalowym wyświetlaczem, gdyż ten właśnie rozmiar stanowi idealny kompromis między komfortem użytkowania, a mobilnością. Gdy dodamy do tego możliwość korzystania z internetu w każdym miejscu, a także wykonywania połączeń głosowych, otrzymamy multifunkcyjne urządzenie o różnorodnych zastosowaniach – ocenia Dariusz Rylski, Product Line Sales Manager w Asbis Sp. z o. o.

MultiPad 4 Ultra Quad 8.0 3G występuje w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i srebrnej. Konstrukcja oparta o aluminiowy szkielet nadaje urządzeniu stabilności, ale i lekkości za sprawą wyprofilowanych krawędzi i cienkiej obudowy. Tym bardziej zaskakuje mnogość i wydajność komponentów urządzenia – procesor quad core z zegarem 1.2GHz, układ graficzny PowerVR SGX 544, 1GB RAM oraz moduły komunikacyjne, 3G, Bluetooth, A-GPS. Funkcjami MultiPada nawiguje się dotykowo, przy pomocy ośmiocalowego wyświetlacza wykonanego w technologii In-plane Switching, obsługującego wiele punktów nacisku oraz jakość obrazu High Definition. Całością zarządza system Android w wersji 4.2, a preinstalowane aplikacje, takie jak eReader App, McAfee Antivirus czy pakiet nawigacyjny Navitel, dają użytkownikowi wiele ciekawych i przydatnych możliwości. Bateria o pojemności 4600mAh zapewnia sześć godzin odtwarzania wideo i aż 510 godzin w trybie czuwania. Na pokładzie MultiPada znalazły się też dwie kamerki – frontowa VGA oraz główna 2MPx z tyłu obudowy. 8GB wewnętrznej pamięci można rozszerzyć aż do 40GB po zastosowaniu dodatkowej karty SD.

W zestawie znajduje się skórzany, magnetyczny pokrowiec pod kolor obudowy, a także kabel OTG służący do zasilania lub podłączania urządzeń peryferyjnych.

Cena: 899 zł

Źródło: Prestigio
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: