GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Rusza największe, objazdowe kino w Polsce

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-10 15:43 - czytano: 311 razy - dodaj komentarz
Rusza największe, objazdowe kino w PolsceKino Orange, największe objazdowe kino w Polsce, rusza po raz czwarty. Od 11 października w trasę po całej Polsce wyjadą samochody z profesjonalnym sprzętem do projekcji kinowej. Dzięki niemu wszyscy ci, którzy kochają kino, a nie mają go w swoim miejscu zamieszkania mogą obejrzeć najnowsze hity filmowe. Tegoroczną edycję akcji otworzy film „Wałęsa. Człowiek z nadziei”, którego Orange jest koproducentem.
REKLAMA
Wszystkie filmy w Kinie Orange będą wyświetlane na nowoczesnym, panoramicznym ekranie kinowym o podstawie 7 m. W bieżącej edycji kinomaniacy będą mieli możliwość obejrzenia polskich i zagranicznych produkcji. Zobaczyć będzie można takie polskie filmy jak: „Wałęsa. Czlowiek z nadziei”, „Sierpniowe niebo. 63 dni chwały”, film poświęcony Powstaniu Warszawskiemu oraz „Mój biegun”, prawdziwą historię Jaśka Meli, najmłodszego zdobywcy dwóch biegunów. W repertuarze październikowym znalazła się także wyjątkowa komedia romantyczna „Czas na miłość” Richarda Curtisa. Najmłodszych widzów Kino Orange zaprasza na „Smerfy 2 (3D)”, trójwymiarową opowieść o niebieskich ludzikach, którym polskich głosów użyczyli m. in.: Małgorzata Socha, Agnieszka Dygant oraz Jerzy Stuhr.

- Przez 3 lata funkcjonowania Kino Orange gościło w ponad 160 miejscowościach i odbyło się ponad 1600 seansów. Cieszę się, że dzięki Orange ludzie także w mniejszych miejscowościach, tam gdzie nie ma kin, mogą obejrzeć filmy, na które bardzo czekają - zwraca uwagę Paweł Patkowski, dyrektor Marki, Mediów i Komunikacji Orange Polska.

Ceny biletów na seanse w Kinie Orange zaczynają się już od 12 zł. Ponadto wszyscy klienci Orange, mogą kupić 2 bilety w cenie 1. Wystarczy wysłać SMS o treści kino pod numer 2360. Po raz pierwszy uruchomiono internetowy system sprzedaży biletów Ekobilet, który łączy w sobie tradycyjny system biletowy z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Na stronie www.KinoOrange.pl można zakupić bilet w przedsprzedaży na wszystkie popołudniowe oraz weekendowe seanse.

Kino Orange zostało docenione nie tylko przez miłośników filmów. Instytut Wzornictwa Przemysłowego ogłosił Kino Orange finalistą 20. edycji konkursu Dobry Wzór, w kategorii Najlepiej zaprojektowana usługa roku.
Źródło: Orange
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: