GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

W ramach kampanii Wireless Expert ZyXEL promuje swoje najnowsze punkty dostępowe

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-09 16:20 - czytano: 243 razy - dodaj komentarz
W ramach kampanii Wireless Expert ZyXEL promuje swoje najnowsze punkty dostępoweZyXEL oferuje partnerom możliwość zwiększenia sprzedaży urządzeń WiFi, wprowadzając ofertę „3 + 1 GRATIS” na punkty dostępowe imitujące czujniki dymu. Resellerzy otrzymują dodatkowe wsparcie w sprzedaży najczęściej kupowanego, dwuzakresowego punktu dostępowego NWA1123-NI - „dyskretnego” rozwiązania dla hoteli, klubów, ośrodków wypoczynkowych, medycznych oraz szkół. ZyXEL Communications, czołowy dostawca rozwiązań sieciowych i komunikacyjnych, zachęca partnerów biznesowych do
REKLAMA
NWA1123-NI
ZyXEL
zwiększania sprzedaży popularnej serii punktów dostępowych NWA1123-NI w ofercie „kup trzy, jeden otrzymasz gratis”.

NWA1123-NI – estetyczny punkt dostępowy dla HORECA
Dyskretny design modelu NWA1123-NI czyni go idealnym rozwiązaniem dla instalacji w miejscach, w których estetyka jest bardzo ważna np. w strefach publicznych hoteli, w ośrodkach wypoczynkowych, urzędach, placówkach medycznych oraz biurach. Urządzenia obsługują komunikację w standardzie 802.11n w obu pasmach częstotliwości bezprzewodowej 2.4GHz i 5GHz. Dzięki temu NWA1123-NI to perfekcyjne rozwiązanie odpowiadające aktualnemu wzrostowi produkcji urządzeń typu tablet czy smartfon z wbudowaną kartą WiFi na 5GHz. Wraz z dużą funkcjonalnością i obsługą wielu różnych VLAN-ów urządzenia oferują oddzielne połączenia dla różnych grup użytkowników.

Szybki dostęp do internetu staje się niezbędny niemalże w każdym miejscu i istnieje coraz więcej okazji do sprzedawania klientom punktów dostępowych w większych ilościach. Jak mówi Norbert Ogłoziński, Country Sales Manager ZyXEL Polska:

- W dzisiejszych czasach oczekuje się dobrego i stałego dostępu do sieci WiFi - jednak dostarczanie takiej usługi w sposób wygodny i ekonomiczny nie zawsze jest łatwe. Widoczny tylko dla bardzo wnikliwego obserwatora model NWA1123-NI jest idealny do wielu różnych scenariuszy. Dla klientów sklepowych, gości hotelowych, czy też uczniów w szkołach urządzenie jest praktycznie niewidoczne, a ponieważ posiada opcję montażu pod sufitem zapewnia doskonały zasięg. Dzięki temu urządzenia idealnie sprawdzają się w miejscach gdzie wymagana jest większa ilość punktów dostępowych zainstalowanych na dużym obszarze np. w hotelach, na uczelniach lub w dużych sklepach i galeriach. Obsługa obu częstotliwości oznacza możliwość dedykowania odpowiedniej sieci dla różnych grup użytkowników takich jak: personel, goście hotelowi, studenci, pacjenci lub klienci.

- Wszystkie te możliwości oznaczają dla resellerów łatwiejszą sprzedaż wielu sztuk NWA1123-NI klientom potrzebującym dobrego zasięgu w każdym miejscu. Wymagania szybszej i dwuzakresowej sieci w paśmie 5GHz rosną w większym tempie niż w jakimkolwiek innym sektorze rynku urządzeń WiFi a dzięki naszej ofercie resellerzy mogą oferować rozwiązanie dwuzakresowe w niskiej cenie. Promocja „3+1 gratis” sprawia, że oferta jest jeszcze bardziej atrakcyjna dla naszych partnerów biznesowych i umożliwia uzyskiwanie większych marży – dodaje Norbert Ogłoziński.
Źródło: ZyXEL
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: