GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nowości w programie dla deweloperów Nokia DVLUP

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-08 18:43 - czytano: 295 razy - dodaj komentarz
Nowości w programie dla deweloperów Nokia DVLUPProgram developerski Nokia DVLUP uzyskał dziś nowy design oraz funkcjonalności, które pozwolą jeszcze lepiej eksponować aplikacje programistów użytkownikom sklepu Windows Phone na całym świecie. Programu DVLUP od niedawna jest dostępny dla polskich deweloperów tworzących aplikacje na Windows Phone. Dzięki niemu programiści mają okazję rozwijać swoje umiejętności i wymieniać się doświadczeniami w międzynarodowym środowisku.
REKLAMA
Program jest tak zaprojektowany, by poprowadzić twórcę aplikacji od pomysłu do sukcesu.  W tym celu dostaje on bardzo jasne wskazówki od specjalistów tworzących aplikacje na system Windows Phone oraz ma szanse zdobywać atrakcyjne nagrody. Nowe elementy rywalizacji czynią programowanie jeszcze ciekawszym: w DVLUP developerzy zdobywają punkty za ukończenie określonych zadań, quizów oraz inne aktywności. Zdobyte punkty mogą wymieniać na nagrody takie jak smartfony Nokia, akcesoria lub karty upominkowe.

Najważniejszą z nowych funkcji DVLUP są kampanie marketingowe. Pozwalają one twórcom na wymianę punktów na kampanię marketingową aplikacji w sklepie Windows Phone, App Social, reklamach TV czy kampaniach w internecie na całym świecie.

Nowa wersja DVLUP to także ulepszony design (aplikacja działa  lepiej na komputerach, tabletach i smartfonach) oraz praktyczne notyfikacje o zadaniach, akceptacjach i zamówieniach. Dzięki specjalnym dodatkowym kodom można zdobywać dodatkowe punkty, nagrody czy zniżki.

Od dziś program DVLUP jest już dostępny w ponad 20 krajach, w tym w Polsce, Australii, Kanadzie, Chinach, Egipcie, Finlandii, Francji, Niemczech, Indiach, Indonezji, Włoszech, Kenii, Wielkiej Brytanii, Wietnamie, a także w Stanach zjednoczonych. Udział w programie jest bezpłatny.
Źródło: Nokia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: