GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Wygraj wycieczkę i konsole w konkursie Cyfrowego Polsatu i CBS Action

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-08 17:16 - czytano: 299 razy - dodaj komentarz
Wygraj wycieczkę i konsole w konkursie Cyfrowego Polsatu i CBS ActionWystartował konkurs dla abonentów Cyfrowego Polsatu i widzów CBS Action, w którym nagrodą główną jest voucher biura podróży o wartości 10.000 PLN oraz osiem konsol XBOX 250GB + Kinect. Konkurs potrwa do 1 listopada i jest związany z emisją serialu „Braterstwo” na kanale CBS Action. Zręczność, wiedza i kreatywność na pewno pomogą uczestnikom zabawy w zdobyciu cennych nagród. Aplikacja konkursowa uamieszczona na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu oraz w serwisie Facebook
REKLAMA
zawiera trzy zadania: uczestnicy zagrają w krótką grę, rozwiążą qiuz i odpowiedzą na pytanie otwarte. Zwycięzcą nagrody głównej – vouchera biura podróży o wartości 10.000 PLN będzie osoba wyłoniona przez komisję konkursową, która swoją wiedzę i szybkość działania połączy z oryginalnością odpowiedzi udzielonej na pytanie otwarte.

Konkurs wspiera kampania prowadzona na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu pod adresem www.cyfrowypolsat.pl, fanstronie operatora oraz w mediach wewnętrznych platformy.

Serial „Braterstwo” oraz ofertę Cyfrowego Polsatu od 1 października br. promuje również kampania outdoorowa w 33 miastach w całej Polsce.

Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą kanał CBS Action w pakiecie Film HD (dostępnym z pakietem Familijny Max HD) na pozycji 55 na liście kanałów platformy. Serial „Braterstwo” na CBS Action można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 21:00.

O SERIALU:
„Braterstwo” (ang. „Brotherhood”, od 2006)
Do zdominowanego przez potomków emigrantów z „Zielonej Wyspy” miasteczka Providence na Rhode Island, po latach wygnania wraca Michael Caffee (Jason Isaacs znany z serii filmów o Harrym Potterze) – irlandzki gangster, który niegdyś miał w mieście duże wpływy. Jego chęć powrotu do przestępczego życia może uprzykrzyć życie Tommy’emu (Jason Clarke) – rodzonemu bratu Michaela. Okazuje się, że obu braci więcej dzieli niż łączy, zwłaszcza podejście do przestrzegania prawa. Pod nieobecność Michaela, Tommy realizował się, bowiem jako lokalny polityk dbający o społeczność Providence.

Rodzeństwo zmuszone będzie rywalizować ze sobą, aby zrealizować swoje zamiary. Brat, stojący po drugiej stronie barykady to nie jedyny problem Michaela. Jego plany nie przypadają także do gustu Freddiemu Corkowi i prowadzonej przez niego irlandzkiej mafii. Co zwycięży: braterska więź czy partykularny interes? Kto okaże się wygranym - oddany polityk czy przestępca?

„Braterstwo” zdobyło nagrodę ASCAP Film and Television Music Award dla najlepszego serialu telewizyjnego oraz dwie nagrody i trzy nominacje Satelite w latach 2006 -2008.
Źródło: Cyfrowy Polsat
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: