GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Akcesoria Fortress Gifts do telefonu

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-07 17:20 - czytano: 397 razy - dodaj komentarz
Akcesoria Fortress Gifts do telefonu Fortress Gifts, specjalizujący się w gadżetach dla akcji promocyjnych, eventów czy gadżetach korporacyjnych, zaproponował grupę akcesoriów do telefonów komórkowych. Nowość to rękawiczki do smartphona i innych urządzeń dotykowych, dzięki którym w zimowe, chłodne dni możesz swobodnie obsługiwać swój telefon. Jako pomysły na gadżet, Fortress Gifts prezentuje również różnego rodzaju etui, touch peny. Nowością w ofercie Fortress Gifts są rękawiczki zimowe, których nie trzeba ściągać,
REKLAMA
Rękawiczki do smartphona
Fortress Gifts
Touch pen
Fortress Gifts
kiedy obsługuje się smartphona czy inne urządzenia dotykowe. Rękawiczki wykonane są z akrylu. Końcówki trzech pierwszych placów w każdej rękawiczce pokryte są specjalną powłoką, umożliwiającą obsługę urządzeń dotykowych. Klasyczne jednokolorowe, kolorowe, w paski, kropki lub inne. Fortress Gifts dopasuje wzór rękawiczek do produktu / marki Klienta. Taki gadżet na pewno zaskoczy, pozytywnie.

Fortress Gifts proponuje także etui na telefony komórkowe, wykonane z różnych materiałów, kolorowe. Motyw główny można swobodnie dopasować do marki / firmy Klienta. W ofercie również sportowe etui na telefon, przydatne podczas uprawiania modnego obecnie sportu - biegania. Ciekawe jest również etui z silikonu.

Fortress Gifts prezentuje jako gadżet do telefonu - touch pen. To rodzaj np. długopisu z gumową końcówką do obsługi ekranów dotykowych w smartphonach i tabletach. Umożliwia komfortową pracę na urządzeniach przenośnych. Do wyboru są różne kształty i kolory, z możliwością nadruku logo.

Innym pomysłem jest podkładka antypoślizgowa dla telefonów komórkowych, do wykorzystania np. w samochodzie. Dzięki zastosowanym materiałom (wysokiej jakości silikon), przedmioty nawet przy gwałtownych manewrach nie spadną i nie przesuną się.
Źródło: Fortress Gifts
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: