GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

T-MobileCloud z nowymi usługami

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-04 15:21 - czytano: 308 razy - dodaj komentarz
T-MobileCloud z nowymi usługamiDo dostępnych w ramach T-MobileCloud usług ProDysk, MyDysk oraz iFaktury24 dołączyły nowe: proSklep, proHosting oraz możliwość zakupu lub transferu domen. Wprowadzona w kwietniu platforma T-MobileCloud to rozwiązanie stworzone z myślą o małych i średnich firmach. Platforma pozwala na korzystanie z programów, aplikacji i usług IT w środowisku bezpiecznej chmury obliczeniowej T-Mobile. T-MobileCloud gwarantuje szybkość i bezpieczeństwo dostępu do zakupionych usług oraz, dzięki
REKLAMA
efektywnemu wykorzystaniu sprzętu i licencji, oszczędność.

Z usług T-MobileCloud można korzystać z dowolnego miejsca i urządzenia, wystarczy dostęp do Internetu. Dodatkowo transfer danych w ramach T-MobileCloud w kraju nie zmniejsza pakietów danych, które posiadają użytkownicy usługi. Od dziś portfolio usług dostępnych w T-MobileCloud rozszerza się o szereg nowych rozwiązań: proSklep, proHosting, zakup lub transfer domen oraz możliwość zakupu certyfikatu SSL.

proSklep
Dzięki usłudze proSklep klienci korzystający z platformy T-MobileCloud mogą samodzielnie stworzyć własny sklep internetowy. Rozwiązanie oferuje bogaty pakiet funkcjonalności, a intuicyjny panel administracyjny i kreator pozwalają szybko i łatwo zaprojektować sklep online dla dowolnej branży oraz dowolnego typu produktów. proSklep oferuje ponadto szereg funkcjonalności, zwiększających efektywność sprzedaży, w tym: integrację z popularnymi porównywarkami cen czy możliwość tworzenia czasowych promocji na wybrane produkty.

Co więcej, dzięki integracji platformy z bazami firm kurierskich, klienci sklepu mogą być na bieżąco informowani o statusie ich zamówienia. W ramach usługi proSklep zawiera się także hosting WWW. proSklep jest dostępny w wersjach Standard i Premium. Usługa proSklep Standard w abonamencie na 24 miesiące kosztuje 49,00 zł netto miesięcznie, zaś wersja Premium 83,00 zł netto miesięcznie.

proHosting
W ramach usługi proHosting użytkownik może stworzyć własną stronę WWW, firmowy blog lub forum dyskusyjne. By zaprojektować własną stronę nie trzeba być grafikiem ani programistą. proHosting oferuje intuicyjny i łatwy w obsłudze kreator WWW, umożliwiający szybką edycję treści i szaty graficznej witryny.

Katalog łatwych w instalacji aplikacji pozwala na rozszerzenie funkcjonalności strony m. in. o stworzenie: bloga z systemem zarządzania treścią (CMS), czy bogatej galerii zdjęć. proHosting oferuje także możliwość przesłania na serwer gotowej strony internetowej, stworzonej za pomocą dowolnego narzędzia.

Usługa jest dostępna w wersjach Standard i Premium, różniących się m.in. ilością dostępnej przestrzeni dyskowej i zakresem oferowanych funkcjonalności. Ceny proHosting w wersji Standard zaczynają się od 13,50 zł netto miesięcznie (przy umowie na 24 miesiące), zaś proHosting Premium od 21,00 zł netto miesięcznie (przy umowie na 24 miesiące).

Rejestracja i transfer domen
W ramach T-MobileCloud użytkownik może zarejestrować własną domenę internetową, wybierając z bogatego zestawu rozszerzeń: .pl, .eu, .com.pl, .net.pl, .org.pl, .info.pl, .biz.pl, .com, .net, .org, .info, .biz. Ceny, w zależności od wybranej domeny, zaczynają się od 19,90 zł netto rocznie. Jeżeli klient posiada już własną domenę internetową, może ją bez problemu przenieść do T-MobileCloud i zarządzać swoimi usługami internetowymi z jednego miejsca.

Certyfikat SSL – gwarancja bezpieczeństwa strony
Dzięki zakupowi certyfikatu SSL klient zapewni ochronę swojej strony internetowej oraz zagwarantuje bezpieczeństwo zakupów w swoim sklepie internetowym. W usługach proHosting Premium i proSklep Premium certyfikat SSL przez pierwszy rok jest bezpłatny.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: