GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Samsung ATIV Book 9 Lite z ekranem dotykowym – elegancja i nowe możliwości

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-03 14:35 - czytano: 266 razy - dodaj komentarz
Samsung ATIV Book 9 Lite z ekranem dotykowym – elegancja i nowe możliwościStworzony dla osób ceniących sobie swobodę, nowy Samsung ATIV Book 9 Lite w wersji z ekranem dotykowym jest idealnym połączeniem wygody i mobilności tabletu z wydajnością komputerów z serii ATIV. Niewielkie wymiary, mała waga i eleganckie wzornictwo powodują, że można go nie tylko bez problemu zmieścić w każdej średniego rozmiaru torebce, ale także traktować jako modną ozdobę – nieodłącznego towarzysza wszystkich stylowych kobiet i mężczyzn.
REKLAMA
ATIV Book 9 Lite
Samsung
ATIV Book 9 Lite
Samsung
Samsung ATIV Book 9 Lite redefiniuje pojęcie mobilności, pozwalając na odkrycie całkowicie nowych sposobów korzystania z komputera przenośnego. Przy pomocy panelu dotykowego można się nim wygodnie posługiwać praktycznie w każdym miejscu, sytuacji i czasie. Na spacerze, podczas leniuchowania w łóżku czy jazdy autobusem – trzymając w jednej ręce ultralekki komputer, drugą możemy swobodnie nawigować po ekranie. Subtelne wymiary ATIV-a spowodują, iż nawet nie poczujemy, że mamy go ze sobą – komputer ten jest mniejszy i lżejszy niż niejedna książka, ma bowiem jedynie 17,4 mm grubości, a waży tylko 1,58 kg. Pojemna bateria pozwala z kolei na nieprzerwaną pracę nawet podczas dłuższych podróży, bez konieczności martwienia się o podłączenie urządzenia do zasilania.

Dotykowy ekran powoduje też, że komputer ATIV Book 9 Lite doskonale nadaje się do zapewniania zabawy najmłodszym, uwielbiającym gry sterowane za pomocą ruchu. Dysponując znacznie lepszymi parametrami oraz porównywalnym rozmiarem, z powodzeniem może on zastąpić większy tablet w roli przenośnego centrum rozrywki, służącego również do oglądania filmów czy słuchania muzyki w podróży.

Rzadko się zdarza, aby urządzenia mobilne tak mocno przykuwały wzrok każdego, kto ceni sobie elegancję i wyrafinowany styl. Taki właśnie jest ATIV Book 9 Lite. Minimalistyczny design oraz dyskretna biała kolorystyka sprawiają, że Lite odnajdzie się w każdym miejscu, zarówno w szykownej restauracji czy kawiarni jak i na spotkaniu biznesowym. Z nim u boku możemy mieć pewność, że nie zaskoczy nas żadna sytuacja.

Naturalnym uzupełnieniem mobilnego ATIV Book 9 Lite są autorskie aplikacje Samsung, w tym m.in. SideSync (kompatybilna z systemami operacyjnymi Windows 7 i Windows 8). Po pierwszym użyciu nie sposób się od niej odzwyczaić. Aplikacja umożliwia niezwykle łatwe i intuicyjne połączenie i synchronizację danych między smartfonem z systemem Android (4.0 lub wyższym) a komputerem. Preinstalowana na notebookach ATIV może działać w dwóch trybach:  Keyboard/Mouse Sharing i Phone Screen Sharing. W pierwszej opcji smartfon odgrywa rolę „drugiego monitora”, który możemy obsługiwać za pomocą myszki i klawiatury podłączonych do komputera, w drugiej mamy dostęp do wszystkich funkcji telefonu na ekranie monitora. Wersję na telefon można pobrać za darmo w sklepie Samsung Apps. Teraz, po powrocie do domu i podłączeniu smartfona do notebooka, możemy na przykład odpowiadać na wiadomości tekstowe za pomocą klawiatury ATIV Book 9 Lite.

Funkcja Samsung HomeSync Lite pozwala z kolei na wykorzystanie komputera ATIV jako centralnej „chmury” plików multimedialnych, które następnie można zdalnie odczytywać na innych urządzeniach mobilnych z systemami Android i Windows, w dowolnym czasie i dowolnym miejscu. Jeśli z jednego komputera korzysta kilku członków rodziny, możliwe jest zarejestrowanie w usłudze HomeSync Lite do 5 osobnych kont i przypisanie do nich aż po 6 urządzeń. Poszczególni użytkownicy mogą z łatwością zarządzać plikami, udostępniać je innym lub tworzyć prywatne foldery.

Sugerowana cena detaliczna:
ATIV Book 9 Lite z ekranem dotykowym: 3,099 PLN
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: