GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Plus nagradza najaktywniejszych fanów i wspiera dzielenie się doświadczeniami na Facebooku

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-03 14:27 - czytano: 252 razy - dodaj komentarz
Plus nagradza najaktywniejszych fanów i wspiera dzielenie się doświadczeniami na Facebooku Już piąty miesiąc Plus nagradza najbardziej aktywnych fanów dzięki unikatowemu na polskim Facebooku rozwiązaniu – aplikacji lojalnościowej. Październik to kolejny miesiąc, w którym fani zgromadzeni na facebookowym profilu Plusa mogą walczyć o tytuł Fana Miesiąca, a także zestaw cennych nagród. Aplikacja lojalnościowa, oparta na analizie aktywności jej uczestników w obrębie profilu Plusa (http://facebook.com/Plus), pozwala na premiowanie jakościowego zaangażowania fanów w życie fanpage’a.
REKLAMA
- Chcemy w ten  sposób zmobilizować fanów do pomagania sobie nawzajem i dzielenia się swoim doświadczeniem w Plusie. Zauważyliśmy, że osoby, które aktywnie udzielają się w aplikacji lojanościowej, świetnie znają ofertę Plusa, interesują się nowościami, doczytują regulaminy. To cieszy, ponieważ jednym z zadań tej aplikacji, jest edukacja naszych facebookowych fanów w zakresie oferty Plusa.– mówi Katarzyna Kryda, Kierownik Projektu w Polkomtelu.

Aktywność wszystkich uczestników aplikacji lojalnościowej  na fanpage’u Plusa jest zapisywana i punktowana. Za każde „lubię to" uczestnik apliakcji lojalnościowej otrzymuje jeden punkt, natomiast każdy komentarz pozostawiony na fanpage’u punktowany jest w skali od zera do pięciu punktów. W kwestii punktów przyznanych za komentarz, decydująca jest jego merytoryczność i pomocność dla pytającego.

Co miesiąc, osoby, które zgromadziły najwięcej punktów, nagradzane są bonami na sprzęt elektroniczny oraz doładowaniami telefonów i gadżetami Plusa.

Dodatkowo, osoby, które zdobędą w trakcie całego czasu trwania aplikacji ponad 1000 punktów, otrzymują tytuł „Eksperta" i dodatkowe, cenne nagrody.

Aplikacja jest stworzona i obsługiwana przez agencję faceADDICTED, dzięki współpracy z firmą badawczą Sotrender.
Źródło: Plus
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: