GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Z Internetem LTE telewizja za 0 zł tylko w Cyfrowym Polsacie

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-02 16:51 - czytano: 1150 razy - dodaj komentarz
Z Internetem LTE telewizja za 0 zł tylko w Cyfrowym PolsacieKlienci decydujący się na Internet LTE Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z nowej promocji, dzięki której przez cały okres trwania umowy na Internet otrzymają za 0 zł miesięcznie pakiet telewizyjny Mini HD, który zapewnia dostęp do 36 różnorodnych kanałów telewizyjnych dla całej rodziny, w tym 6 w jakości HD. Z nowej promocji mogą skorzystać klienci pakietów internetowych z abonamentem od 59,90 zł i umową na 24 miesiące, którzy w ciągu 7 dni od zawarcia umowy na dostęp do Internetu
REKLAMA
w Cyfrowym Polsacie zdecydują się na zakup pakietu telewizyjnego Mini HD z dekoderem HD za 49 zł (w opcji na udostępnienie) i umową na 29 miesięcy. Przez całe 24 miesiące trwania umowy internetowej opłaty miesięczne za telewizję będą wynosić 0 zł. Rabat będzie naliczany także po zakończeniu umowy na Internet przez kolejnych 5 miesięcy, jeśli w tym czasie użytkownik zdecyduje się na dalsze korzystanie z najszybszego na świecie Internetu LTE.

Pakiet telewizyjny Mini HD za 0 zł/mies. mogą otrzymać na podobnych zasadach użytkownicy, którzy zdecydują się na ofertę Multimedialna 2w1, obejmującą pakiet 15 GB danych, router Huawei B593u i dwie karty SIM w ramach jednego abonamentu w wysokości 69,90 zł (wraz z miesięcznym czynszem za router).

Pakiet Mini HD, który użytkownicy otrzymają za 0 zł/mies. w nowej promocji to 36 różnorodnych kanałów telewizyjnych: ogólnotematycznych, sportowych, filmowych, rozrywkowych, edukacyjnych, informacyjnych i dla dzieci. Sześć z nich można oglądać w jakości HD.

Promocję wspiera kampania telewizyjna, którą objęte są: Polsat, kanały tematyczne Polsatu, TV4, stacje z portfolio Atmedia oraz 4FunTV. Zaplanowano także emisje spotów w stacjach radiowych: RMF, RMF Maxxx, Złote Przeboje, Roxy FM, Eska, Eska Rock, Trójka oraz emisję reklam w Internecie, m.in w serwisie IPLA.TV oraz sieciach AMNET i Netshare, a także działania w wyszukiwarkach. Kampania będzie również wsparta silnymi działaniami lokalnymi.

Przy zakupie innych pakietów telewizyjnych i usługi Internetu LTE klienci Cyfrowego Polsatu mogą otrzymać rabat na usługę Internetu lub dodatkowe pakiety danych.
Źródło: Cyfrowy Polsat
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: