GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Kolejny sukces osiągnięty – Prestigio sprzedaje swój dwumilionowy tablet

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-10-02 16:31 - czytano: 328 razy - dodaj komentarz
Kolejny sukces osiągnięty – Prestigio sprzedaje swój dwumilionowy tabletPrestigio, marka prestiżowych urządzeń i akcesoriów komputerowych, może pochwalić się kolejnym wielkim sukcesem. Zaledwie po 2,5 roku obecności w segmencie tabletów PC, MultiPad 2 ULTRA Duo 8.0 3G stał się dwumilionowym tabletem sprzedanym przez firmę. W maju tego roku, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich został sprzedany milionowy tablet. Zaledwie parę miesięcy później, dwumilionowy MuliPad 2 ULTRA Duo 8.0 3G, wędruje do rąk swojego właściciela w Rosji.
REKLAMA
MultiPad 2 Ultra DUO 3G
Prestigio
MultiPad 7.0 Ultra DUO
Prestigio
Progres w ilości sprzedanych produktów, a przede wszystkim jego dynamika wskazują na rosnące zainteresowanie urządzeniami tabletowymi z portfolio Prestigio.

Na uwagę zasługuje fakt, że tablety Prestigio po raz pierwszy zostały wprowadzone na rynek rosyjski na początku 2011 roku, a w marcu 2013 roku udziały marki wynosiły 10%. Obecnie jest to już 14%. Przez ostatnie 2,5 roku najlepiej sprzedającym się urządzeniem był MultiPad 8.0 Pro Duo. Z kolei, bestsellerem 2013 roku jest MultiPad 7.0 Ultra +.

 - Według naszych obserwacji segment tabletów jest i długo jeszcze będzie najbardziej dynamicznym obszarem jeśli chodzi o rynek mobile. W 2012 roku analizy Gfk Polonia dawały nam 7% udział w tym wymagającym segmencie, a w 2013 celujemy w wyższe pokrycie. Wprowadzamy właśnie linię czterordzeniowych maszyn z wydajną konfiguracją oraz niezmiennie przystępną ceną – ocenia Marcin Harasim, VP Poland&Iberia, Asbis PL Sp. z o. o.

Obecnie na polskim rynku dostępnych jest 16 modeli MultiPadów o przekątnej od 7” do 10.1”. Prestigio jako jeden z nielicznych producentów oferuje urządzenia z matrycą 8” oraz tablet graficzny rozpoznający pismo odręczne.
Źródło: Prestigio
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: