GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

UNI-NET, spółka Netii uruchomiła nową sieć łączności radiowej w Warszawie

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-09-30 15:59 - czytano: 349 razy - dodaj komentarz
UNI-NET, spółka Netii uruchomiła nową sieć łączności radiowej w WarszawieNależąca do Netii spółka UNI-NET, poinformował o modernizacji swojej infrastruktury radiowej na terenie Warszawy do cyfrowego systemu łączności radiowej DMR MOTOTRBO. Nowa sieć jest całkowicie niezależna od publicznej sieci telefonii komórkowej i zapewnia niezawodną łączność radiową dla grup użytkowników. Najważniejsze cechy systemu to: szybkie zestawianie połączeń (poniżej 0,5 sekundy), wywołania grupowe i indywidualne, tworzenie zamkniętych grup użytkowników, dostęp do połączeń
REKLAMA
alarmowych oraz możliwość funkcjonowania wielu organizacji w ramach tej samej infrastruktury. Nowy system skierowany jest do firm ochroniarskich, transportowych, logistycznych i innych, które w codziennej pracy wykorzystują dedykowany system łączności radiowej.

System złożony z trzech stacji bazowych Motorola oferuje doskonały zasięg cyfrowej łączności radiowej na terenie Warszawy i okolic. Dzięki pracy systemu w paśmie UHF 450-470 MHz udało się uzyskać zasięgi rzędu 20 km (radiotelefon ręczny) i 30-35 km (radiotelefon przewoźny) od centrum Warszawy. Użyte pasmo UHF bardzo dobrze nadaje się do propagacji sygnału radiowego w ścisłej i wysokiej zabudowie stołecznych dzielnic. Cyfrowy system oferuje lepszy zasięg niż poprzedni analogowy.

Do dyspozycji profesjonalnych klientów jest pełne portfolio radiotelefonów Motorola z modelem SL4000 na czele. Poza cyfrową jakością głosu w niedalekiej przyszłości będą oferowane zaawansowane aplikacje dyspozytorskie oraz monitoring obiektów w oparciu o autorską aplikację UNI-AVL.

- To dla nas bardzo duży krok naprzód. Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom nową cyfrową jakość głosu oraz w przyszłości rozbudowane aplikacji lokalizacji i monitoringu obiektów. Gorąco zapraszamy do udziału w bezpłatnych testach naszego systemu wszystkie stołeczne firmy dla których niezawodna łączność radiowa jest kluczowym elementem codziennej działalności — powiedział Zygmunt Chudy, Dyrektor Zarządzający Uni-Net Sp. z o.o.
Źródło: Radiotech
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: