GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

GeoPost partnerem GTS

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-09-27 15:44 - czytano: 354 razy - dodaj komentarz
GeoPost partnerem GTS GTS Central Europe (GTS), wiodący dostawca zintegrowanych usług telekomunikacyjnych oraz centrum danych w Europie Środkowo-Wschodniej, dostarczy Grupie GeoPost, prywatną chmurę obliczeniową dla platformy Business Intelligence, która będzie dostępna w całej Europie. Nowa, 5-letnia umowa, to kamień milowy w długoterminowej współpracy firm GTS i GeoPost, europejskiego lidera w ekspresowej dostawie przesyłek dla klientów z segmentu B2B i B2C.
REKLAMA
- Poszukiwaliśmy zaufanego i odpowiedzialnego partnera, który sprosta naszym restrykcyjnym wymaganiom technicznym oraz krótkim terminom wdrożenia projektu – powiedział Philippe Cassan, Dyrektor Bezpieczeństwa Informacji w GeoPost. -GTS zaprojektował i wdrożył skalowalne, elastyczne oraz bezpieczne środowisko w chmurze o wysokiej dostępności. Dzięki niemu wydajność operacyjna naszej kluczowej aplikacji GeoTrack wzrosła.

W Czechach, GeoPost korzysta ze zintegrowanego wachlarza usług GTS obejmującego infrastrukturę sieciową i centrum danych, rozwiązania IaaS oraz bezpieczeństwa. Wszystkie one wspierają systemy i aplikacje GeoTrack, których celem jest śledzenie danych związanych z międzynarodową dystrybucją przesyłek realizowaną przez GeoPost i jej spółki zależne. Nowe, super wydajne środowisko jest oparte o farmę wirtualnych maszyn oraz dedykowane rozwiązania hurtowni danych. Dzięki temu klienci GeoPost za pomocą indywidualnego konta, będą mieć dostęp do informacji o etapie dostawy w czasie rzeczywistym.

- Coraz więcej liderów IT jest zmuszonych do zarządzania i wspierania stale rosnącej liczby kluczowych aplikacji oraz zasobów. To powoduje, że firmy szukają rozwiązań chmurowych, które pozwalają na efektywne rozwijanie ich podstawowej działalności bez konieczności ponoszenia znaczących nakładów kapitałowych – mówi David Sita, Dyrektor Zarządzający, GTS Czech. -DPD Czechy, oddział GeoPost, był długoletnim klientem GTS i jesteśmy bardzo zadowoleni z poszerzenia naszej współpracy biznesowej z Grupą GeoPost.
Źródło: GTS
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: