GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Eksperci Huawei na PLNOG – sieci rozłożone na czynniki pierwsze

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-09-27 15:39 - czytano: 289 razy - dodaj komentarz
Eksperci Huawei na PLNOG – sieci rozłożone na czynniki pierwszeW dniach 30 września – 1 października w Krakowie odbędzie się jedenasta edycja Polish Network Operator’s Group Meeting (PLNOG 2013), jednego z największych spotkań przedstawicieli branży telekomunikacyjnej w Polsce. Celem PLNOG jest budowanie platformy współpracy między operatorami sieciowymi, wymiana doświadczeń między przedstawicielami branży teleinformatycznej i telekomunikacyjnej oraz edukacja z zakresu sieci.
REKLAMA
Jesienna edycja konferencji PLNOG jest poświęcona głównie zagadnieniom z zakresu LTE, bezpieczeństwa, SDN i OTN.  Huawei, jako światowy lider w każdej z tych dziedzin technologicznych, podzieli się doświadczeniami z przeprowadzonych wdrożeń oraz przybliży wiedzę praktyczną która ułatwi operatorom i integratororm planowanie działań w procesach ewolucji sieci i usług.
 
Wśród wielu znakomitych gości i ekspertów podczas PLNOG pojawią się również specjaliści reprezentujący firmę Huawei Polska. Poruszą oni tematy związane m.in. z planowaniem sieci ROADM, OTN i DWDM (dr Krzysztof Bondarczuk), ewolucją sieci operatorskich pod potrzeby SDN oraz usług LTE Advanced (Adam Grodecki), terabitowo wydajnymi rozwiązaniami bezpieczeństwa sieciowego (Paweł Wachelka) oraz architekturą wielousługowych routerów w sieciach ICT (Piotr Głaska).

- Wydarzenia takie jak PLNOG odgrywają istotną rolę w zakresie branżowej wymiany doświadczeń i wiedzy na temat ICT, przyczyniając się do rozwoju całego sektora. Jest to szczególnie ważne w obliczu nieustannie rosnących wymagań stawianych rozwiązaniom sieciowym - powiedział Bartłomiej Ślawski, Huawei Enterprise Business Group Country Manager.

Huawei rozumie potrzeby rynku ICT i wychodzi na przeciw wyzwaniom związanym z dynamicznie zmieniającym się, coraz bardziej mobilnym biznesem. Dla dzisiejszych użytkowników ważna jest nie tylko innowacyjność, ale także efektywność kosztowa oraz intuicyjność urządzeń i systemów. Właśnie te czynniki odgrywają kluczową rolę w wyborze strategii rozwoju oprogramowania i sprzętu.

Podtrzymując misję i ideę zapoczątkowaną przez Fundację Wspierania Edukacji Informatycznej PROIDEA – inicjatora PLNOG, eksperci Huawei w pełni wspierają, poprzez edukację, polski rynek teleinformatyczny w dążeniach do światowej czołówki technologicznej.
Źródło: Huawei
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: