GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Exatel na PL NOG

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-09-27 15:29 - czytano: 365 razy - dodaj komentarz
Exatel na PL NOGCo kryje się pod hasłem PLNOG? Polish Network Operators' Group Meeting –wydarzenie w Polsce poświęcone zagadnieniom utrzymania i rozwijania sieci teleinformatycznych. 11 edycja konferencji odbędzie się już niebawem: 30 września – 1 października w Krakowie. Exatel, partner konferencji, podczas spotkania przybliży uczestnikom dwa tematy związane z budową sieci .
REKLAMA
PLNOG to okazja do wymiany doświadczeń, poszerzenie wiedzy, wspólnego rozwiązywania problemów branży sieciowej i możliwość poznania ciekawych ludzi o podobnych zainteresowaniach. Podczas konferencji poruszonych zostanie wiele tematów związanych z nowymi technologiami oraz ich zastosowaniem, a także kwestie w zakresie bezpieczeństwa, w tym ataki DDOS.

Konferencja to spotkanie i dyskusja ekspertów odpowiedzialnych za budowę sieci. Zapraszamy na dwie prezentacje Exatela: „Teraz MPLS… ale jak przez 20 lat do tego dochodziliśmy” przygotowaną przez Piotra Szafrana – Głównego Architekta Sieci w Biurze Architektury i Planowania Sieci oraz „Budowa efektywnej sieci xWDM”, którą zaprezentuje Adam Sedlin – Kierownik Zespołu Sieci Transportowej w Biurze Architektury i Planowania Sieci.

Podczas pierwszej prezentacji zostaną przedstawione zmiany w budowie sieci pakietowych i transportowych Exatel na przestrzeni ostatnich 20 lat. Pokazana zostanie ścieżka architektury sieci, gdzie początkiem było historyczne X.25. Omówione zostaną poszczególne sieci i technologie, role jakie pełniły w latach świetności, ich słabości i argumenty za dalszą migracją w stronę MPLS.

Druga prezentacja Exatela przybliży uczestnikom konferencji potencjał sieciowy firmy, a przede wszystkim stosowane obecnie technologie xWDM. Pokazany zostanie proces migracji od klasycznych systemów DWDM i SDH do najnowszych platform DWDM uzbrojonych w ROADM-y i OTN.
Źródło: Exatel
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: