GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Truphone obala roaming w Polsce, Niemczech i Hongkongu

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-09-27 15:26 - czytano: 312 razy - dodaj komentarz
Truphone obala roaming w Polsce, Niemczech i HongkonguMiędzynarodowy operator komórkowy stworzony z myślą dla biznesu ogłosił swoją premierę w 3 kolejnych krajach: Polska, Niemcy i Hongkong dołączyły do Truphone Zone. Od teraz pracownicy międzynarodowych firm nie muszą martwić się o wysokie rachunki telefoniczne spowodowane opłatami roamingowymi. Truphone likwiduje bariery komunikacyjne na całym świecie, tym samym zwiększając produktywność klientów podczas zagranicznych podróży służbowych.
REKLAMA
Strefa Truphone Zone to obszar, w którym użytkownicy biznesowi korzystają z usług telekomunikacyjnych: połączeń, SMS-ów i Internetu bez ponoszenia opłat roamingowych.  Wewnątrz strefy wszystkie połączenia traktowane są jak lokalne, co pozwala pozostać w stałym kontakcie, bez obaw o wysokie koszty rachunków telefonicznych. Dotychczas w Truphone Zone znajdowały się już: Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Holandia i Australia.

 - Jesteśmy pierwszą i jedyną globalną siecią bez granic. Objęcie trzech nowych krajów Truphone Zone, stanowi realizację kluczowego celu na drodze do zniesienia barier w międzynarodowej komunikacji  biznesowej. Z każdym nowo wprowadzonym krajem, nasi klienci odnoszą korzyści wynikające z dostępu do wspólnego międzynarodowego obszaru. – podkreśla Steve Robertson, CEO Truphone. - W tym roku rozszerzyliśmy Truphone Zone do siedmiu państw zajmujących znaczącą pozycję w globalnej społeczności biznesowej. Ponadto sieć Truphone obejmuje 220 krajów, w których oferuje usługi telefonii komórkowej analogicznie do innych operatorów, także po obniżonych stawkach – dodaje Robertson.

Inteligentna, międzynarodowa karta SIM

Truphone umożliwia posiadanie kilku zagranicznych numerów telefonów przypisanych do jednej, inteligentnej i międzynarodowej karty SIM. Inteligencja karty polega na tym, że loguje się u dostępnych operatorów jak lokalny numer i  zapewnia lepszą jakość połączeń oraz rozliczanie rozmów za granicą według korzystnych stawek lokalnych.

Co więcej, technologia Smart Caller ID firmy Truphone gwarantuje, że podczas każdego połączenia na ekranie odbiorcy wyświetlany jest zawsze lokalny dla niego numer telefonu. W przypadku chęci oddzwonienia, osoba po drugiej stronie nie musi martwić się o koszty połączenia – będzie ono zawsze lokalne. Stawki są zatem korzystne dla obu stron.

Klienci Truphone mogą również korzystać z lokalnego transferu danych, pozbawionego opłat roamingowych, co pozwala na utrzymanie stałego kontaktu z pracownikami.
Źródło: Truphone
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: