GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Dziewięć milionów iPhone'ów sprzedanych w pierwszy weekend — nowy rekord

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-09-26 14:41 - czytano: 260 razy - dodaj komentarz
Dziewięć milionów iPhone'ów sprzedanych w pierwszy weekend — nowy rekordFirma Apple poinformowała dziś o rekordowej sprzedaży dziewięciu milionów egzemplarzy nowych urządzeń iPhone 5s i iPhone 5c w ciągu zaledwie trzech dni od udostępnienia ich na rynku, co miało miejsce 20 września. Ponadto już więcej niż 200 milionów urządzeń iOS działa pod kontrolą gruntownie przeprojektowanej wersji iOS 7, co czyni z niej najszybciej rozchodzące się uaktualnienie oprogramowania w historii. iPhone 5s i iPhone 5c są dostępne w USA, Australii, Chinach, Francji, Hongkongu, Japonii,
REKLAMA
iPhone 5c
Apple
iPhone 5s
Apple
Kanadzie, Niemczech, Portoryko, Singapurze i Wielkiej Brytanii. Popyt na iPhone'a 5s doprowadził do wyczerpania zapasów z pierwszych partii produkcyjnych, a terminy realizacji wielu zamówień złożonych w Internecie wyznaczone są na najbliższe tygodnie.

- To jak dotąd najbardziej udany i rekordowy początek sprzedaży nowego iPhone'a ― w ciągu pierwszego weekendu nabywców znalazło ponad dziewięć milionów egzemplarzy nowych modeli — powiedział Tim Cook, Dyrektor Generalny Apple. -Popyt na nowe iPhone'y jest niesamowicie duży, ale choć wyprzedaliśmy zapasy z pierwszych partii produkcyjnych iPhone'a 5s, sklepy regularnie otrzymują nowe dostawy. Dziękujemy wszystkim za cierpliwość i zapewniamy, że robimy, co w naszej mocy, by produkcja nowych iPhone'ów sprostała zapotrzebowaniu.

iPhone 5s to nowe wcielenie najlepiej działającego smartfona na świecie. W wyjątkowo smukłej i lekkiej konstrukcji kryje wspaniałe nowe funkcje i rozwiązania, takie jak zaprojektowany przez Apple 64-bitowy procesor A7, nowa 8-megapikselowa kamera iSight z lampą błyskową True Tone, a także innowacyjny czytnik linii papilarnych Touch ID, dzięki któremu telefon można łatwo i bezpiecznie odblokować jednym dotknięciem palca. iPhone 5c intryguje nowym, atrakcyjnym dizajnem i zbudowany jest na fundamencie funkcji i rozwiązań już teraz budzących entuzjazm użytkowników, takich jak piękny 4-calowy wyświetlacz Retina, superszybki procesor A6 i 8-megapikselowa kamera iSight — a przy tym oferuje znakomitą wydajność baterii.¹ Oba nowe modele, iPhone 5s i iPhone 5c, obsługują więcej pasm LTE² niż jakikolwiek inny smartfon na świecie i mają zupełnie nowe kamery FaceTime HD.

iPhone 5s i iPhone 5c działają pod kontrolą systemu iOS 7, najbardziej znaczącego uaktualnienia iOS od czasów pierwszego iPhone'a. iOS 7 ma nowy interfejs użytkownika, w którym zwraca uwagę elegancka paleta barw oraz osobne warstwy funkcjonalne, dzięki którym cały system jest dynamiczny i pełen życia. iOS 7 oferuje setki wspaniałych nowych funkcji, a wśród nich między innymi Centrum sterowania, Centrum powiadomień, udoskonaloną wielozadaniowość, AirDrop, ulepszone aplikacje Zdjęcia, Safari i Siri oraz iTunes Radio — bezpłatne radio internetowe, w którym nadawana jest muzyka dobrana do upodobań każdego użytkownika na podstawie wyborów dokonywanych w iTunes.³ Od uruchomienia usługi iTunes Radio skorzystało z niej już ponad 11 milionów unikalnych słuchaczy, a najczęściej słuchanym utworem była piosenka Drake'a „Hold On, We’re Going Home”.

Każdemu klientowi, który kupi iPhone'a 5s lub iPhone'a 5c w sklepie detalicznym Apple Store, zaoferowana zostanie usługa osobistej konfiguracji, która obejmuje m.in. skonfigurowanie poczty e-mail i prezentację nowych aplikacji z App Store. Osobista konfiguracja pomaga w dopasowaniu iPhone'a do indywidualnych potrzeb i pozwala rozpocząć aktywne korzystanie z niego jeszcze przed wyjściem ze sklepu. Na bezpłatnych warsztatach organizowanych we wszystkich sklepach detalicznych Apple Store na świecie klienci mogą bliżej zapoznać się z systemem iOS 7 i swoimi nowymi urządzeniami.

Ceny i dostępność

iPhone 5s i iPhone 5c są dostępne w USA, Australii, Chinach, Francji, Hongkongu, Japonii, Kanadzie, Niemczech, Portoryko, Singapurze i Wielkiej Brytanii. Można je kupić w internetowym sklepie Apple Store, sklepach detalicznych Apple Store i u wybranych sprzedawców Apple Authorised Reseller. iPhone 5s oferowany jest w kolorach złotym, srebrnym i gwiezdnej szarości. iPhone 5c dostępny jest w kolorach niebieskim, zielonym, różowym, żółtym i białym. Etui dla iPhone'a 5s dostępne są w kolorach beżowym, czarnym, niebieskim, brązowym, żółtym i (RED). Etui dla iPhone'a 5c oferowane są w kolorach niebieskim, zielonym, różowym, żółtym, czarnym i białym.
Źródło: Apple
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: