GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nowy Sony Ericsson K770 Cyber-shot

Dodał: AK - opublikowano: 2007-08-15 21:53 - czytano: 616 razy - dodaj komentarz
Wprowadzany na rynek nowy model Sony Ericsson K770 Cyber-shot™ łączy w sobie aparat cyfrowy, album fotograficzny oraz elegancki telefon komórkowy. Mimo iż przede wszystkim jest komórką, pozwala również przesyłać i udostępniać zdjęcia tuż po ich zrobieniu.
REKLAMA
K770 ma jedynie 14,5mm grubości i oferowany jest w modnym kolorze Truffle Brown. Pozwala on na robienie zdjęć tej samej jakości,co standardowe aparaty cyfrowe, jak również drukowanie ich w formacie nawet A4. K770 umożliwia kręcenia filmów wideo, wyposażono go też w silną lampę błyskową pomocną przy robieniu zdjęć i filmowaniu we wnętrzach. Tak jak w przypadku wszystkich oferowanych przez Sony Ericsson telefonów Cyber-shot™, sedno modelu K770 stanowi prostota użycia. By zrobić zdjęcie wystarczy odsunąć klapkę chroniącą obiektyw, znaleźć sobie cel i nacisnąć przycisk.

„Najlepsze chwile życia prawie zawsze zdarzają się, gdy nie masz przy sobie aparatu”, mówi Helene Barnekow, Head of Central Marketing w firmie Sony Ericsson. „Jeśli chcesz mieć aparat cyfrowy w komórce i pragniesz zdjęć, które będą się dobrze prezentowały w albumie rodzinnym, model K770 będzie się do tego doskonale nadawał,” dodaje Barnekow. „Prawdziwą zaletą K770 jest to, że dzięki niemu możesz dzielić się wspomnieniami z przyjaciółmi i rodziną. Gdy tylko uchwycisz daną chwilę możesz w prosty sposób wydrukować zdjęcie bądź od razu umieścić je w swojej własnej internetowej galerii.”

Doskonałe efekty
Z telefonem K770 Cyber-shot™ robienie doskonałych fotografii staje się dziecinnie proste. Wystarczy odsunąć klapkę chroniącą obiektyw i to wszystko. Gdy telefon znajdzie się w trybie aparatu, ekran wielkości 1,9 cala staje się wizjerem, pojawia się menu Cyber-shot™, widać też osiem podświetlanych ikon na klawiaturze telefonu. Pełnią one rolę wymagających jednego kliknięcia skrótów do głównych funkcji aparatu, m.in. rozmiaru fotografii czy lampy błyskowej.
 
Jeśli wykonałeś spontaniczne zdjęcie a jego oświetlenie okazało się niewystarczające, po prostu wybierz funkcję Photo fix, która umożliwia edycję fotografii bez potrzeby korzystania z komputera.

Możliwość natychmiastowego przesłania
Najprostszą metodą podzielenia się fotografiami jest pokaz slajdów na ekranie modelu K770. Jeśli jednak chcesz je pokazać osobom, które nie znajdują się blisko ciebie, możesz umieścić je na własnym blogu bądź w internetowej galerii. By pokazać zdjęcia po prostu prześlij im adres strony.

Jeśli chcesz szybko przesłać zdjęcia z telefonu K770 Cyber-shot™ do komputera bądź laptopa, po prostu skorzystaj ze znajdującego się w zestawie kabla USB i przeciągnij i upuść wybrane elementy. A jeśli wolisz wydrukować fotografie, aparat o rozdzielczości 3,2 megapiksela wyposażony w funkcję auto-focus pozwoli zrobić zdjęcia tak dobrej jakości, że będzie to możliwe nawet w formacie A4 (297mm x 210 mm). Model K770 można też podłączyć bezpośrednio do drukarki korzystając z funkcji PictBridge™, która umożliwia drukowanie bez komputera.
 
Spodziewaj się czegoś więcej
Model K770 to znacznie więcej niż tylko aparat. Telefon obsługuje pamięć Memory Stick Micro™ (M2™) i wyposażony jest w 256 MB-tową kartę pamięci, dzięki której można przechowywać nawet 200 zdjęć najlepszej jakości. Możesz również przeglądać album fotograficzny słuchając ulubionej muzyki płynącej z wbudowanego odtwarzacza bądź nastawić radio z funkcją RDS, które samo znajduje dobrze odbierające fale, gdy jesteś w ruchu.

Gdy wszystkie te muzyczne funkcje znajdują się w zasięgu ręki, warto zainwestować w zestaw słuchawkowy Stereo Bluetooth, dzięki któremu muzyka popłynie z twego telefonu bezprzewodowo, pozwalając ci delektować się ulubionymi utworami bez konieczności używania rąk. Model Stereo Bluetooth™ Headset HBH-DS200 automatycznie nawiąże połączenie z K770, oferując nawet 6 godzin rozmów bądź słuchania muzyki.
 
Telefon K770 Cyber-shot™ to subtelna elegancja. Jest to dyskretny poważnie wyglądający telefon, który z łatwością zmieści się w twojej kieszeni bądź torebce. W każdej chwili jednak możesz skorzystać z wbudowanego aparatu fotograficznego, który pozwoli na robienie zdjęć tak dobrych, jakich oczekujesz od aparatu cyfrowego.
 
Model K770 działa w sieciach GSM/GPRS 900/1800/1900 oraz UMTS 2100. Będzie on dostępny na wybranych rynkach w kolorze Truffle Brown od jesieni 2007.

Źródło: Sony Ericsson
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: