GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Flügger z pakietem usług GTS Poland

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-09-25 14:42 - czytano: 273 razy - dodaj komentarz
Flügger z pakietem usług GTS PolandGTS Poland, wiodący dostawca zintegrowanych usług telekomunikacyjnych oraz centrum danych, podpisał kontrakt z firmą Flügger, na podstawie którego wdraża sieć korporacyjną WAN i system telefoniczny. Podstawą rozwiązania jest sieć korporacyjna WAN o wysokiej przepustowości, którą GTS buduje od podstaw. Połączy ona wszystkie 71 sklepów w Polsce ze znajdującą się w Gdańsku siedzibą firmy i zakładem produkcyjnym, umożliwiając tym samym szybki dostęp do wspólnych zasobów informacyjnych.
REKLAMA
- Zdecydowaliśmy się na wdrożenie projektu, którego celem jest poprawa jakości oraz szybkości obsługi klienta w punktach sprzedaży. Do realizacji tego przedsięwzięcia wybraliśmy GTS Poland, który zaproponował rozwiązanie najbardziej efektywne technologicznie – powiedział Lars Kundsen, Group IT Manager Flügger.

O unikalności rozwiązania stanowi fakt, że sieć korporacyjna będzie bezpośrednio połączona z system firmy Polcard, która odpowiada za obsługę płatności elektronicznych we wszystkich sklepach Flügger. Oznacza to, że realizacja płatności będzie szybsza i bezpieczniejsza. Ponadto, nowa sieć WAN będzie łączyć się z główną serwerownią korporacji Flügger zlokalizowaną w Danii. Do tego celu wykorzystane będą dwa niezależne łącza, oparte na różnych technologiach. Zapewni to ciągłość transmisji danych na najwyższym poziomie.

W sieci korporacyjnej wykonywane będą również połączenia telefoniczne w technologii IP, co pozwoli na oszczędności w obszarze telekomunikacji. Szybkość realizacji połączeń zagwarantuje przeznaczone do tego celu dedykowane łącze. Klient zachowa również wszystkie numery telefoniczne, z których do tej pory korzystał.

- Bardzo cieszy nas podpisany właśnie kontrakt z firmą Flügger. Rozwiązania, które zaproponowaliśmy są w pełni dostosowane do specyfiki działalności tej firmy, a jednocześnie pozwolą na uzyskanie oszczędności. Zdublowane łącze do serwerowni w Dani czy bezpośrednie podłączenie do systemu Polcard, idealnie oddają możliwości GTS Poland w zakresie dostarczania elastycznych oraz innowacyjnych rozwiązań telekomunikacyjnych oraz IT – podsumowuje Piotr Sieluk, prezes GTS Poland.
Źródło: GTS
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: