GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aplikacja mobilna Skapiec.pl na Androida

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-09-25 14:37 - czytano: 305 razy - dodaj komentarz
Aplikacja mobilna Skapiec.pl na AndroidaSkąpiec.pl przygotował aplikację mobilną dla użytkowników telefonów z systemem operacyjnym Android. Pomaga ona w prosty i szybki sposób znaleźć najlepszy produkt oraz najkorzystniejszą ofertę cenową w jednym z ponad 3 tysięcy sklepów internetowych. Aplikacja jest już dostępna na Google Play. Aplikacja Skąpiec.pl to narzędzie, którego celem jest ułatwienie zakupów w sieci posiadaczom telefonów z systemem Android.
REKLAMA
Skąpiec.pl
Skąpiec.pl
Skąpiec.pl
Skąpiec.pl
Zaprojektowana została ona z dużą dbałością o szczegóły i z myślą o maksymalnej wygodzie użytkowników, wyróżnia ją czytelny interfejs i intuicyjna obsługa. Przy pierwszym ładowaniu aplikacji użytkownik może zapoznać się z krótkim przewodnikiem, w którym znajdzie informacje o najważniejszych funkcjach mobilnej odsłony Skąpiec.pl.

Jak korzystać z aplikacji? Aby otrzymać listę sklepów internetowych, w których dostępny jest poszukiwany produkt, wystarczy wprowadzić jego nazwę do wyszukiwarki (można to zrobić tekstowo lub głosowo) albo zeskanować telefonem kod kreskowy. Po wybraniu najlepszej oferty użytkownik może przejść do sklepu internetowego w celu dokonania zakupu lub skorzystać z opcji „Mapy” i wyszukać sklep z możliwością odbioru osobistego w najbliższej okolicy.

Aplikacja umożliwia nie tylko porównanie cen, ale również znalezienie produktu zgodnego z oczekiwaniami użytkownika. W dokładnym określeniu wymagań pomagają rozbudowane filtry (m.in. cena, marka, rodzaj, funkcje), a bogate opisy techniczne, zdjęcia oraz opinie i oceny dodane przez internautów na Skąpiec.pl – w wyborze najlepszego modelu. Wyniki wyszukiwań można sortować względem popularności, najniższej lub najwyższej ceny, średniej oceny i liczby ofert.

Dodatkowym udogodnieniem dla użytkowników aplikacji jest możliwość przeglądania historii wyszukiwań, a także tworzenia listy ulubionych produktów, zsynchronizowanej z kontem na Skąpiec.pl.

Aplikację Skąpiec.pl pobrać można bezpłatnie z Google Play.
Źródło: Skąpiec.pl
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: