GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

T-Mobile Polska partnerem Fundacji Akogo?

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-09-20 17:09 - czytano: 262 razy - dodaj komentarz
T-Mobile Polska partnerem Fundacji Akogo?T-Mobile Polska został partnerem Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”, której celem jest pomoc dzieciom po ciężkich urazach mózgu. Długofalowe partnerstwo Fundacji i operatora zakłada wsparcie finansowe oraz technologiczne. Jest to kolejny przykład działań T-Mobile z zakresu odpowiedzialnego biznesu i zaangażowania firmy we współpracę z organizacjami działającymi na rzecz potrzebujących dzieci.
REKLAMA
T-Mobile, jako partner Fundacji ”Akogo?” przekaże środki finansowe na cele statutowe fundacji. Operator zapewni także stałe łącze internetowe na terenie należącej do fundacji Kliniki Budzik, która rozpoczęła swoją działalność w lipcu tego roku. Dzięki wsparciu T-Mobile pracownicy placówki oraz pacjenci i ich rodziny będą mieli bezpłatny dostęp do szybkiego internetu.

- Cieszymy się, że nasze zaplecze technologiczne ma szansę sprawić, że działania Fundacji ”Akogo?” staną się jeszcze bardziej efektywne. Trzymamy kciuki za wszystkich podopiecznych organizacji, którzy walczą o zdrowie i wierzymy, że nasze partnerstwo z Fundacją będzie długofalowym wsparciem dla jej podopiecznych i pracowników – podkreśla Małgorzata Rybak-Dowżyk, Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej T-Mobile Polska.

- Po kilku latach ciężkiej pracy oddaliśmy do użytku Klinikę Budzik, gdzie od lipca br. trafiają dzieci po ciężkich urazach mózgu, w śpiączce. Teraz musimy zabezpieczyć odpowiednie finansowanie Kliniki, by nasi mali Pacjenci byli otoczeni najlepszą opieką. Bardzo się cieszymy, iż do grona naszych stałych Partnerów dołączyła firma T-Mobile. Dzięki nawiązanej współpracy będziemy mogli jeszcze skuteczniej pomagać naszym podopiecznym. – mówi Ewa Błaszczyk-Janczarska, założycielka Fundacji.

T-Mobile, w ramach działań CR (Corporate Responsibility), prowadzi szereg inicjatyw, mających na celu pomoc potrzebującym, w szczególności dzieciom. Od lat współpracuje z organizacjami pozarządowym, w tym również z Fundacją Akogo?, przyznając bezpłatnie organizacjom SMS charytatywny. Wśród ostatnio zrealizowanych przedsięwzięć warto również podkreślić spełnianie marzeń przez pracowników firmy, w ramach wolontariatu pracowniczego, podopiecznych Fundacji Mam Marzenie. Z kolei z końcem trwającej do 29 września akcji „Pomoc Mierzona Kilometrami” dzięki T-Mobile aż milion złotych wspomoże dzieci niepełnosprawne ruchowo, podopiecznych Fundacji TVN nie jesteś sam. Współpraca z Fundacją ”Akogo?” to kontynuacja polityki odpowiedzialnego biznesu, a zarazem szansa na podzielenie się zapleczem technologicznym i finansowym z tymi, którzy najbardziej tego potrzebują.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: