GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Trendhunter, Netia i rozmowy

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-09-20 16:41 - czytano: 317 razy - dodaj komentarz
Trendhunter, Netia i rozmowyRozwój technologii teleinformatycznych, powszechny dostęp do internetu oraz autonomizacja urządzeń i systemów stawiają przed biznesem nie tylko nowe wyzwania, ale także olbrzymie szanse. Podczas zbliżającego się kongresu Netii „Biznes to Rozmowy” swoją perspektywę w tej materii przedstawi Jeremy Gutsche, twórca i szef portalu Trendhunter.com.
REKLAMA
- Tworząc program kongresu „Biznes to Rozmowy”, stawiamy sobie za cel inspirowanie jego uczestników, pobudzanie innowacyjnego myślenia, a także odkrywania nowych możliwości zaspokajania potrzeb biznesowych. Jeremy Gutsche, tegoroczny gość kongresu, to guru trendów, tropiciel nowości, człowiek, który zaraża swoim entuzjazmem i daje impuls do zmian. Jesteśmy przekonani, że spotkanie z tą nietuzinkową postacią będzie niezapomnianym przeżyciem oraz źródłem wielu konstruktywnych refleksji  – mówi Mirosław Godlewski, prezes Netii.

Gutsche jest twórcą Trendhunter.com, który uznaje się za jeden z najbardziej wiarygodnych portali trendhuntingowych w środowisku strategów biznesowych, planistów, prognostyków, analityków i praktyków biznesu. Portal nadaje znaczenie wielu nowym kierunkom w dziedzinie marketingu, wzornictwa, mody czy technologii. Serwis dociera do 190 krajów i notuje miesięcznie 35 mln odsłon. Każdego dnia pojawia się na nim średnio ponad 160 trendów.

- Jeremy to jeden z najbardziej rozchwytywanych mówców na świecie – występuje jako specjalista do spraw strategii marketingu i innowacji, zapraszają go do współpracy największe globalne korporacje. Gutsche ma wyjątkowe podejście do nowości w kontekście biznesowym, wynikające z doświadczenia korporacyjnego i znajomości Web 2.0. Taka wiedza, przekazywana w niezwykle dynamiczny i obrazowy sposób, inspiruje i daje narzędzia do generowania pomysłów pozwalających na osiąganie sukcesów w biznesie. – uważa Michał Dolny, dyrektor marketingu Netii.

Piąty kongres Netii „Biznes to Rozmowy” rozpocznie się 3 października br. i będzie poświęcony biznesowym możliwościom, jakie daje gwałtowny i zakrojony na szeroką skalę rozwój technologii związanych z Internetem, wideokomunikacją i internetem rzeczy.

- Na kongresie będziemy przybliżać tematykę, która jest obecnie najbardziej popularna: wszechobecność internetu, wideokomunikacja, która staje się coraz bardziej powszechna i coraz bardziej ułatwia prowadzenie biznesu oraz internet rzeczy, który jest nowym zjawiskiem, ale bardzo ciekawym i takim, które znacząco pomaga w rozwoju własnego biznesu. - mówi Renata Filipek-Baryłowska, dyrektor komercyjny pionu klientów biznesowych w Netii.
Źródło: Netia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: