GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

CTPartners doradza T-Mobile

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-09-18 17:35 - czytano: 507 razy - dodaj komentarz
CTPartners doradza T-MobileCTPartners, spółka należąca do Grupy Kapitałowej Infovide-Matrix, zakończyła w T-Mobile projekt doradczy, związany ze wsparciem rozwoju Pionu Technologie i Innowacje. W ramach projektu eksperci CTPartners m.in. zbudowali nowy katalog usług świadczonych przez Pion TI spółki oraz opracowali koncepcję rozliczania świadczonych usług. Celem działania CTPartners była realizacja szeregu zadań związanych z podnoszeniem jakości procesowego działania Pionu TI.
REKLAMA
Prace objęły zbudowanie katalogu usług opartego o model Deutsche Telekom Group Domain Model oraz opracowanie koncepcji rozliczania usług teleinformatycznych świadczonych przez Pion TI. Kolejnym zadaniem było opracowanie wymagań dla systemu Topology Asset Management, który umożliwi gromadzenie danych o konfiguracji zasobów informatycznych zarządzanych przez pracowników Pionu. Udzielano także konsultacji w zakresie wdrażania procesów zarządzania incydentami oraz realizacji wniosków o usługę.

- Elastyczna i sprawnie funkcjonująca organizacja IT jest jednym z kluczowych czynników pozwalających na uzyskanie dzisiaj przewagi konkurencyjnej. Organizacje IT w sektorze telekomunikacyjnym dążą do minimalizacji kosztów poprzez standaryzację architektury systemów, automatyzację możliwie dużej ilości działań oraz uproszczenie wewnętrznych procesów. - powiedział Artur Sygnatowicz, kierownik projektu i ekspert obszaru ITSM z CTPartners S.A.

W ramach prac wykonanych w T-Mobile, pracownicy Pionu TI uczestniczyli w spotkaniach konsultacyjnych i warsztatach, podczas których zdobyli praktyczną wiedzę na temat wykorzystania procesów ITIL, a także pogłębili wiedzę o najlepszych praktykach opisanych w bibliotece ITIL®.

- Projekt budowy usługowej organizacji IT w naszej firmie zakończył się sukcesem, w czym istotnie pomógł profesjonalizm, wiedza i doświadczenie konsultantów CTPartners. Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy, zwłaszcza, że opierała się ona na świetnym współdziałaniu ekspertów CTPartners z naszymi specjalistami. Na pochwałę zasługuje również elastyczne podejście konsultantów do naszych potrzeb – dodał Dariusz Lech, kierownik projektu po stronie z T-Mobile.
Źródło: CTPartners
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: