GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Borussia Dortmund i HUAWEI – nowy wymiar sportu

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-09-18 17:15 - czytano: 234 razy - dodaj komentarz
Borussia Dortmund i HUAWEI – nowy wymiar sportu HUAWEI, wiodący globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), zostanie Mistrzowskim Partnerem Borussii Dortmund. W ramach partnerstwa na stadionie SIGNAL IDUNA PARK powstanie infrastruktura otwartej, bezprzewodowej sieci LAN. Jest to prawdopodobnie największy projekt tego typu w Niemczech. Nowa infrastruktura umożliwi Borussii Dortmund dostarczenie nowej oferty usług dla kibiców i partnerów klubu. HUAWEI Enterprise zainstaluje kompletną infrastrukturę sieci WLAN na
REKLAMA
stadionie SIGNAL IDUNA PARK.

- Nasza współpraca z BVB opiera się na rozbudowanym sponsoringu oraz partnerstwie technologicznym zakrojonym na szeroką skalę. Zrealizujemy na terenie SIGNAL IDUNA PARK imponujący projekt z zakresu komunikacji bezprzewodowej, jeden z największych w Niemczech i wyjątkowy na skalę europejską – mówi Jörg Karpinski, dyrektor ds. sprzedaży rozwiązań IT na Niemcy, w ‎HUAWEI Technologies oraz menadżer projektu.

Nowy wymiar sportu i rozrywki dzięki HUAWEI
-Jesteśmy dynamicznym klubem piłkarskim, zawsze otwartym na nowe pomysły. Cieszymy się, że wspólnie z HUAWEI będziemy mogli zaoferować naszym fanom dostęp do innowacyjnej infrastruktury na naszym stadionie - mówi Hans-Joachim Watzke, Dyrektor Generalny Borussia Dortmund GmbH & Co. KGaA.

Zaawansowana technologia otworzy szereg nowych możliwości przed BVB i największym stadionem w Niemczech, który mieści ponad 80 tys. widzów. W przyszłości infrastruktura stadionowa SIGNAL IDUNA PARK stworzy techniczne podstawy do udostępniania stabilnych usług opartych na transferze danych grupie osób o liczebności porównywalnej z małym miastem. Pozwolą one na korzystanie z serwisów społecznościowych, publikowanie zdjęć ze stadionu, wysyłanie wiadomości, prowadzenie dyskusji na temat strategii, gry i kondycji zawodników, a także odnajdywanie przyjaciół na stadionie. Poza tym Borussia Dortmund wspólnie z HUAWEI stworzy platformę do przesyłania ekskluzywnych treści, np. informacji o ustawieniu piłkarzy, prosto do telefonów komórkowych kibiców na długo przed rozpoczęciem meczu. Podczas meczy BVB odbywających się na stadionie w Dortmundzie, obsługę kibiców wspierać będzie szeroka gama produktów HUAWEI - m.in. smartfony, tablety i mobilne urządzenia szerokopasmowe. Np. hostessy będą korzystać z HUAWEI MediaPad, obsługując gości w bufetach.

- Infrastruktura techniczna dla sieci bezprzewodowej stworzona przez HUAWEI na terenie SIGNAL IDUNA PARK już wkrótce umożliwi fanom doświadczenie zupełnie nowego wymiaru sportu i rozrywki. Będziemy mogli zaoferować naszym fanom zgromadzonym na stadionie dostęp do usług internetowych i ekskluzywnych materiałów – wyjaśnia Carsten Cramer, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w BVB.

- Jesteśmy zadowoleni, mogąc zademonstrować nasze możliwości, jako dostawcy rozwiązań infrastrukturalnych i urządzeń w ramach tego projektu. Cieszymy się z nawiązania współpracy sponsorskiej z Borussią Dortmund, jednym z czołowych klubów piłkarskich, który podziela naszą wiarę w jakość i konieczność nieustannego doskonalenia się, aby być najlepszym na świecie – mówi Lars-Christian Weisswange, wiceprezes działu Consumer Business Group w HUAWEI.

Zgodnie z postanowieniami umowy, HUAWEI otrzyma własny obszar dla VIPów – Centrum Konferencyjne HUAWEI – znajdujący się po stronie północnej stadionu SIGNAL IDUNA PARK, z którego będzie korzystać podczas meczy granych przez Borussię u siebie. HUAWEI będzie też organizować seminaria, spotkania i inne wydarzenia biznesowe również wtedy, gdy nie odbywają się mecze. Poza tym, pakiet sponsorski zakłada też lokowanie produktów i obecność tradycyjnych reklam stadionowych.
Źródło: Huawei
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: