GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Sony Ericsson wprowadza model P1i

Dodał: AK - opublikowano: 2007-08-14 21:11 - czytano: 605 razy - dodaj komentarz
Nie dotarłeś na spotkanie, ponieważ pomyliłeś drogę? Spóźniłeś sie na kolacje ze znajomymi, bo brakuje ci zmysłu orientacji? dzięki nowej ofercie firmy Sony Ericsson, pioniera na rynku smartfonów, takie dni przejdą do przeszłości.
REKLAMA
P1i - smartfon nowej generacji - zaprezentowany w tym miesiącu, wyposażony jest w system nawigacyjny GPS typu Wayfinder Navigation 7 opracowany specjalnie dla telefonów komórkowych pracujących w systemie Symbian.
 
Firma Sony Ericsson podjęła decyzje o wyposażeniu telefonu w te aplikacje przeprowadziwszy badania, według których 50% * klientów wyraziło chęć posiadania systemu GPS w swoich komórkach. Zawierający również inne robiące wrażenie funkcje jak PDA, e-mail, przeglądarka internetowa czy zaawansowane aplikacje multimedialne, P1i staje sie zatem najlepiej wyposażonym z dotychczas opracowanych telefonów.

Wszystkie dostępne na wybranych rynkach zestawy wyposażone zostaną w system Wayfinder Navigation 7. Zainstalowanie go jest bardzo proste – wystarczy kliknąć na wirtualna ikonę Wayfinder w menu telefonu, by pobrać aplikacje, a następnie podłączyć odbiornik GPS i już można korzystać z funkcji oferowanych przez system, wyszukując usługi bezpośrednio w komórce.
 
Po zainstalowaniu aplikacji system pomaga użytkownikowi znaleźć konkretną ulice, firmę, restauracje czy inny obiekt w kraju jak i zagranica. Navigator wydaje jasne instrukcje głosowe, pokazując jednocześnie ruchome mapy oraz ikony prowadzące do wybranego celu. dzięki mapom regionów dostarczonym przez firmę Tele Atlas, telefon zawsze przedstawia optymalna trasę. Po opływie roku usługę można z łatwością przedłożyć jak również wykupić dodatkowy zestaw map.

Wyposażenie modelu P1i w zestaw nawigacyjny podkreśla zaangażowanie firmy Sony Ericsson w zapewnianie doskonałych aplikacji i usług, które wzbogacają dotychczasowe oferty telefonów gwarantując klientom wartość dodana.

Wayfinder Navigator 7

Wayfinder Navigator łączy w sobie najlepsze funkcje systemu GPS z wygoda i funkcjonalnością telefonu komórkowego. Użytkownik prowadzony jest z punktu A do punktu B za pomocą komend głosowych oraz graficznych wskazówek na mapach pokazujących trasę zakręt po zakręcie. Poza usługami nawigacyjnymi i pozycjonującymi system zawiera również wiele dodatkowych funkcji jak informacje na temat ruchu drogowego, prognozy pogody, wiadomości o wybranych usługach lokalnych czy szczególnie interesujących miejscach jak również funkcje Power Search (przedłożona do opatentowania).

Źródło: Sony Ericsson
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: