GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Burberry używa iPhone'a 5s do relacjonowania pokazu kolekcji

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-09-17 17:44 - czytano: 2549 razy - dodaj komentarz
Burberry używa iPhone'a 5s do relacjonowania pokazu kolekcjiFirmy Apple i Burberry poinformowały dzisiaj, że cały przebieg londyńskiego pokazu kolekcji ubrań Burberry, który odbędzie się w dniu 16 września, zostanie zarejestrowany za pomocą telefonu iPhone 5s. Korzystając z nowej kamery iSight w telefonie iPhone 5s, pracownicy Burberry już teraz robią wysokiej jakości zdjęcia oraz rejestrują materiał wideo, aby uwiecznić przygotowania, stylizacje modelek, detale prezentowanych kreacji i emocje za kulisami.
REKLAMA
iPhone 5S
Apple
Współpraca podjęta przez obie firmy oznacza zmianę sposobu komunikacji z klientami i unowocześnia formy relacjonowania wydarzeń ważnych dla firmy.

- iPhone 5s to najpopularniejszy aparat fotograficzny na świecie, który teraz charakteryzuje się jeszcze większą prostotą obsługi - powiedział Greg Joswiak, wiceprezes Apple ds. globalnego marketingu produktów iPhone i iOS. - Z niecierpliwością czekamy na unikalne zdjęcia i nagrania HD, jakie Burberry wykona za pomocą zupełnie nowej kamery iSight.

- Podjęta współpraca umacnia związek pomiędzy naszymi firmami, który wyraża się w zamiłowaniu do wysokiej jakości dizajnu i szacunku dla rzemieślniczego kunsztu. Dzielimy tę samą pasję tworzenia oraz wywoływania emocji dzięki produktom nie tylko zaawansowanym technologicznie, ale również pięknym. Dlatego jesteśmy niezmiernie podekscytowani, mając możliwość skorzystania z ogromnego potencjału iPhone'a 5s - powiedział Christopher Bailey, dyrektor ds. kreatywnych w Burberry. - Naszą inspiracją jest wpływ, jaki możemy wywierać na przyszłość poprzez zamknięcie w jednym projekcie wymiaru fizycznego i cyfrowego.

Oglądając zdjęcia lub nagrania wideo zarejestrowane wyłącznie na telefonach iPhone 5s, klienci na całym świecie mogą już dziś dzielić się emocjami związanymi z przygotowaniami do pokazu oraz samym wydarzeniem przez kanały społecznościowe Burberry oraz w witrynie www.burberry.com. Wszyscy zainteresowani mogą obejrzeć pokaz na żywo w poniedziałek, 16 września, o godz. 14:30 (GMT+1) w witrynie www.burberry.com.

Ceny i dostępność
iPhone 5s dostępny będzie w kolorze złotym, srebrnym oraz gwiezdnej szarości w Australii, Chinach, Francji, Hongkongu, Japonii, Kanadzie, Niemczech, Portoryko, Singapurze, USA oraz Wielkiej Brytanii już od 20 września.
Źródło: Apple
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: