GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Sharp KP85PH – lifestylowy kompakt z Bluetooth

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-09-17 17:28 - czytano: 1107 razy - dodaj komentarz
Sharp KP85PH – lifestylowy kompakt z BluetoothNowy lifestylowy zestaw audio Hi-Fi firmy Sharp zyska sympatię wielu. Zadowala nie tylko designerskim wyglądem, wysoką jakością brzmienia, które wiernie odtwarza rzeczywiste dźwięki, ale przede wszystkim mnogością funkcji – wliczając w to Bluetooth. W tym niewielkim i lekkim zestawie audio Sharp umieścił wszystko, czego może zapragnąć fan dobrego brzmienia. Nowe Hi-Fi już na samym początku zachwyca swoim prostym i jednocześnie eleganckim wyglądem, dzięki czemu świetnie wkomponuje
REKLAMA
Sharp
Sharp
się w aranżację każdego pomieszczenia w domu. Wykonany z czarnego tworzywa, które na osłonie napędu CD zdobione jest szczotkowanym metalem w srebrnym kolorze, idealnie pasować będzie także do podłączonego iPada2, iPoda czy iPhone’a 5, tym bardziej, że producent wyposażył go w odpowiednie stacje i gniazda.

Za pomocą KP85PH możemy odtwarzać muzykę nie tylko ze sprzętów mobilnych i tradycyjnych płyt CD. Nowe Hi-Fi Sharp ma również wbudowane gniazdo USB, dzięki któremu możliwe jest odtwarzanie plików MP3 i WMA z pamięci przenośnej. Zestaw posiada również wbudowany odbiornik radiowy wraz ze specjalną funkcją ASPM, która bez problemów wyszuka i zapamięta dostępne stacje.

Muzykę w wysokiej jakości dzięki funkcji Bluetooth można odtwarzać wprost ze smartfonu czy tabletu. Oznacza to, że sterowanie zestawem Sharpa jest możliwe nie tylko za pomocą pilota, ale również innych urządzeń - w ten sposób zyskujemy tę samą wierność dźwięku na odległość (wystarczy być w zasięgu Bluetooth).

Dodatkowo nowy zestaw audio Sharpa posiada wzmacniacz cyfrowy o mocy 2 x 25 W RMS, co daje gwarancję dynamicznego brzmienia oraz opcję inteligentnego dźwięku Hi-Fi z tonami niskimi, wysokimi i funkcją XBASS, które zapewniają wysoką jakość odtwarzania ulubionej muzyki. Wszystkie udogodnienia KP85PH pracują zużywając niewielką ilość energii (tylko 0,4 W).

Cena: 799 PLN
Źródło: Sharp
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: