GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Jesienne nowości na platformie nc+

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-09-17 14:43 - czytano: 1107 razy - dodaj komentarz
Jesienne nowości na platformie nc+7 września dostępny na platformie nc+ kanał Discovery World pojawi się w nowej odsłonie jako Discovery Turbo Xtra. Z kolei od 1 października AXN Sci-fi i AXN Crime zmienią nazwy na odpowiednio AXN White i AXN Black. Ponadto ofertę nc+ od września wzbogacają dwa całkowicie nowe kanały: TVP Regionalna i PULS 2. Od 17 września kanał znany dotychczas jako Discovery World zmieni nazwę na Discovery Turbo Xtra.
REKLAMA
Oferta stacji to przede wszystkim programy dotyczące motoryzacji, ale także męskiego jedzenia czy wędkarstwa, w tym takie nowości, jak „Barowe rewolucje”, „Naprawdę Wielkie Żarcie”, „Życie za kółkiem” czy „Na haczyku”. Discovery Turbo Xtra, skierowany do mężczyzn w wieku 20-39, będzie dostępny na 78. kanale platformy nc+.

W nowej odsłonie pojawia się także AXN Sci-fi AXN Crime. Od 1 października abonenci nc+ będą mogli je oglądać odpowiednio pod nazwami AXN White i AXN Black na kanałach 65 i 66. AXN White to angażujące i intrygujące kino amerykańskie oraz europejskie, a także najnowsze znane i lubiane propozycje serialowe i filmowe. Z kolei w AXN Black widzowie zobaczą mocne oblicze akcji - filmy i seriale, przyprawiające o gęsią skórkę, kino, w którym prawdziwi bohaterowie wywołują silne emocje.

Jesień w nc+ to także zupełnie nowe kanały. Od 13 września do oferty platformy dołączył PULS 2, który będzie dostępny dla abonentów nc+ na pozycji 47, w ofercie NNK/TNK na pozycji 44, a w Smart HD na pozycji 45. PULS 2 to jeden z dwóch kanałów Telewizji Puls Sp. z o.o. z komplementarną ofertą programową wobec TV Puls. Oferta programowa kanału to kino dla całej rodziny, komedie, filmy akcji, a także najlepsze seriale animowane dla dzieci.

Ofertę platformy wzbogaciła także TVP Regionalna, dostępna  w nc+ na pozycji 220. Nowy kanał od września br. zajmuje się emisją pasm lokalnych ośrodków terenowych TVP. Abonenci nc+ będą mieli dostęp do warszawskiej mutacji kanału. Poza rozłącznymi blokami programowymi dla poszczególnych regionów nadaje również pasmo wspólne z produkcjami z różnych województw.
Źródło: nc+
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: